ada-betolli

10 lietas, kurām jābūt tavā garderobē!

Šīs desmit lietas noder ikvienā situācijā, tādēļ šiem apģērba gabaliem noteikti jābūt tavā garderobē, klasisko vērtību stils nekad nezūd.

Melns mētelis – neskatoties uz tā piegriezumu, melnas krāsas mētelis ir elegances apliecinājums un mūžīga, paliekoša vērtība āra apģērba garderobē

melns-metelis-10-padomo-garderobei-betolli

melns-metelis-10-padomo-garderobei-betolli

Balta blūze – tā vienmēr ir aktuāla un noderīga, neskatoties uz gadalaiku. Balta vai gaiša pasteļtoņa klasiska piegriezuma blūze ir teju vai neatņemama garderobes sastāvdaļa. Turklāt, ja ir izdevies atrast blūzi, kas izskatās eleganta, ir kombinējama kopā ar vairākiem apģērba gabaliem un pašai valkātājai patīk, ir vērts padomāt par vairāku vienību iepirkšanu atlaižu laikā

balta-bluze-betolli balta-bluze-mode-betolli

Melnas laiviņas – klasika, klasika, klasika… Tās vienmēr būs modē! Tās derēs gan ikdienas darba gaitām, gan kokteiļvakaram.

melnas-laivinas-betolli melnas-laivinas-stila-padomi-betolli

Zīmuļsvārki – vēl viens klasikas aplecinājums. Lietišķa tikšanās, romantisks vakars vai ballīte – šie svārki iederas vienmēr. Drosmīgākās valkātājas noteikti var izvēlēties arī ādas vai mākslīgās ādas zīmuļsvārkus.

zimulsvarki-betolli

zimulsvarki-stila-padomi-betolli

Mazā, melnā kleitiņa – katras dāmas obligātais garderobes elements. Uz ballīti, teātri, vai romantisku tikšanos. Ideāli, ja kleita izgatavota no auduma, kas neburzās, jo to iespējams paņemt līdz ne tikai uz darbu, bet arī dodoties ceļojumā apkārt pasaulei, lai vienmēr būtu gatavībā izskatīties satriecoši!

melna-kokteilkleita-stila-padomi-betolli

melna-kokteilkleita-betolli

Melna žakete – vienkāršākais papildinājums jebkuram citam apģērbam, lai to padarītu lietišķu un valkātājam piešķirtu nopietnību.

Āda – vienalga, vai tā būs rokassomiņa, naudasmaks, svārki, bikses, žakete, kurpes vai cimdi, āda ir nemainīga vērtība, kas valkāšanas procesā paliek arvien labāka un labāka. Šis ir mūža ieguldījums ikviena elegancei.

ada-betolli

adas-izstradajumi0betolli

Kašmira džemperi – nekas nav tik noderīgs, kā augstas kvalitātes kašmira, klasiska modeļa džemperi, kuri ir piemēroti ne tikai ziemas, bet arī vasaras sezonām, turklāt no modes neiziet gandrīz nekad.

kasmira-dzemperi-betolli

kasmira-dzemperi-betolli

Sporta apģērbs – janvāris ir laiks, kad daudzi apņemas mainīt paradumus, tādēļ izpārdošana ir laiks, kad sevi papildus motivēt sportiskām aktivitātēm iegādājoties sporta inventāru, apavus un apģērbu, kam citreiz ir pažēlota nauda.

sporta-apgerbs-betolli sporta-apgerbs-betolli

Džinsi – modē ir vienmēr, īpaši klasiski tumši zili, bez nodiluma efekta vai aplikācijām, turklāt, izvēloties atbilstošu apavu un apģērba kombināciju, tos ir iespējams nēsāt gan darbā, gan ikdienā.

dzinsi-stila-padomi-betolli

Laiks atjaunot savu garderobi ar jauniem pavasara svaigumiem!

Saulainu dienu vēlot,

 BETOLLI komanda

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart