tikriza-krasa-aktuala-modes-tendence-vasara-betolli

AKTUĀLĀS KRĀSU MODES TENDENCES VASARAS SEZONĀ 2015

Aiz loga jau iestājusies vasara, tādēļ siltās un tumšo toņu krāsu apģērbi jāatliek malā un priekšplānā jāliek gaisīgi un koši audumi.

Kādas krāsas aktuālas šajā vasarā? Lasiet jaunajā rakstā un iedvesmojieties jaunajai un svaigajai garderobei.

Tirkīzā krāsa – akvamarīns un mint tonis

Tirkīzā krāsā ir iedvesmojusi dizainerus visā pasaulē. Šī atkal ir šī pavasara – vasaras sezonas top krāsa! No tirkīzās krāsa par 2015. gada vasaras toņiem dizaineri ir izvēlējušies akvamarīna un “mint” toņus.

Akvamarīna tonis ir maigāks un mierīgāks tonis, nekā “mint” tonis.. Apģērbu un aksesuārus šai tonī var kombinēt monogāmi, izvēloties vienas krāsas toņus, bet par 1-2 toņiem tumšākus vai gaišākus, kā arī var kombinēt ar citiem pasteļa toņiem un visiem zilajiem toņiem.

“Mint” toni gan labāk izvēlēties vasaras garderobei – tas Jūs atsvaidzinās ne sliktāk kā “Mohito” kokteilis. Šai gadā “mint” toni moderni kombinēt ar brūnajām, rozā un bēšajām krāsām.

 tikriza-mint-krasa-apgerbs-viriesu-mode-vasara-betolli

tikriza-krasa-aktuala-modes-tendence-vasara-betolli

Citrona dzeltenais

Salīdzinājumā ar tirkīza krāsu, dzeltenā krāsa tika nepelnīti aizmirsta uz kādu laiku. Bet 2015. gadā tā iemirdzējās pasaules modes skatēs!

Citrona dzeltenais tonis ir ieņēmis visas pozīcijas, sākot no virsdrēbēm (mēteļiem, plašķiem, vieglām vējjakām) līdz kleitām, svārkiem un biksēm.

Ja agrāk šo toni neesat izvēlējusies savā garderobē, tad pievērsiet uzmanību tam, kā tas ideāli kombinējas ar tumši zilo un melno krāsu. Bet aksesuārus pie šī toņa iesakām izvēlēties no brūnas ādas!

dzeltena-krasa-modes-tendence-vasarai-2015-betolli dzeltena-krasa-viriesu-betolli

Sezonas izvēle – zemeņu saldējums.

Nav runa par desertu! Nomainīt bēšos toņus, steidz krāsa, ko dizaineri ir nosaukuši par “zemeņu saldējumu”. Tas ir bēšais un sulīgs rozā toņu sajaukums.

Tas ir delikāts un sievišķīgs tonis, kas ir iekarojis meiteņu sirdis visā pasaulē. Šogad modē ir visa šīs krāsas toņu gamma – no paša gaišākā, tik tikko atšķirama, līdz piesātinātam tonim.

 roa-krasa-aktuala-mode-vasara-betolli

Kaislīgi sarkanais+nobrieduša ķirša krāsa.

Sarkanā krāsa izsauc daudz un dažādas asociācijas: karstā Spānija, kaisle, seksapīls,… Sarkanā krāsa vienmēr pievērš uzmanību! Šogad izteikti sievišķīgo, košo un sulīgo krāsu dizaineri nav aizmirsuši un radījuši milzīgu daudzumu drosmīgus un košus tērpus un tēlus.

 sarkana-krasa-vasara-mode-betolli

viriesu-mode-sarkana-krasa-betolli

Sezonas rota – safīra zilā krāsa.

Vēl viena krāsa, kas ir favorīts vairākas sezonas pēc kārtas – piesātināti zilais. Taču šajā sezonā no šīs krāsas, dizaineri ir izvēlējušies tīru safīra ūdens toni, kas izmantots daudzās modes skatēs un visdažādākajos apģērbu modeļos. Šis tonis ideāli saskan un kombinējas kopā ar visām 2015. gada pavasara-vasaras top krāsām, kuras pieminējām jau iepriekš.

zila-krasa-mode-vasara-betolli

f7378ec25092f2ef67690976a4b8d8a4

 Lai veiksmīga un koša vasara!

BETOLLI radošā komanda

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart