Apģērbi un aksesuāri, kam mūsdienīga vīrieša garderobē nav vietas!

Apģērbi un aksesuāri, kam mūsdienīga vīrieša garderobē nav vietas!

Apģērbi un aksesuāri, kam mūsdienīga vīrieša garderobē nav vietas!

Ne visi vīrieši ir apveltīti ar stila izjūtu, taču ne reti tieši sievietes ir viņu stilisti, tādēļ ieskaties un iesaki savam vīrietim kādiem apģērbiem un aksesuāriem nudien nav vietas pieauguša, harizmātiska un par sevi pārliecināta vīrieša garderobē.

Apavi ar kvadrātveida purngaliem

Kurpes ar kvadrātveida purngaliem savu uzplaukumu modes pasaulē, šķiet, tā īsti piedzīvojušas nav nekad. Visbiežāk tās iespējams vērot vien cienījamu gadu skaitu sasniegušu dendiju garderobē, taču mūsdienīga vīrieša tēlā tām nudien nav vietas.

kurpes-kuras-nevar-valkat-kam-nenoteikti-nevajhag-but-farderobe-betolli

Plēsti džinsi

Ja, lūkojoties uz plēstajiem džinsiem, šķiet, ka esošā to nodiluma pakāpe varētu būt veidojusies dabiski, zināmos apstākļos konkrētais apģērbs ir valkājams. Taču, ja caurumi ir tik uzkrītoši, ka ir gluži skaidrs, ka tie radīti ar acīmredzamu nolūku, džinsus labāk noglabāt pie jaunības dienu relikvijām, nevis piešķirt tiem otro elpu.

saplesti-dzinsi-betolli

Jostas ar pamanāmām sprādzēm

Līdzīgi kvadrātveida purngalu apaviem, arī jostas ar lielām un pamanāmām sprādzēm ir aksesuārs, ko mūsdienīga vīrieša garderobē pieņemamā veidā, šķiet, nav iespējams iekļaut. Krietni labāk tajā iederēsies kvalitatīva ādas josta ar askētisku vai oriģināla dizaina un tomēr pieticīga lieluma sprādzi.

jostas-betolli

jostas-betolli

Logo parāde

Ar vēlmi demonstrēt teju visu modes zīmolu logo, grēko ne tikai daiļais dzimums. Arī vīriešu koptēlā nereti vērojama vai visu iespējamo apģērbu logo izstāde. Tas neliecina ne par labu gaumi, ne stila izjūtu.

ka-nevalkat-apgerbu-betolli

T-krekli ar uzdrukātiem saukļiem

Visticamāk, arī tavs mīļotais ir ticis pie šāda apģērba agrā jaunībā vai vēl gluži nesen, viņa draugiem parūpējoties par sirsnīgu un asprātīgu sveicienu, piemēram, vīrieša dzimšanas dienā. Tomēr, neraugoties uz apdrukas iespējamo asprātību un atbilstību vīrieša personībai un ikdienai, ikdienā to valkāt nudien nevajadzētu.

ka-nevajag-valkat-t-kreklus-betolli

Lūk, šādas dažas nianses ko der atcerēties, šie apģērbi un aksesuāri ir izgājuši no modes jau sen.

AVOTS: www.esquire.com

BETOLLI

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart