putnini-aprocu-pogas-BETOLLI

Aproču pogas dāmām

Ir dažādi stila elementi un detaļas, kas koptēlu padara interesantāku un oriģinālāku. Nereti dāmas izmanto vīriešu kaklasaites, kreklus un citas detaļas, lai izskatītos šiki, šoreiz Jūsu uzmanību vēlamies pievērst uz aproču pogām. Visi zinām, ka tās nēsā vīrieši. Bet aproču pogas ir lielisks aksesuārs arī sievietēm.

aprocu-pogas-BETOLLI aprocu-pogas-sievietem-BETOLLI

Aproču pogas sāka nēsāt jau 17.gadsimtā, bet populāras tās kļuva tikai vēlāk – 18.gadsimtā. Sens, bet iemīļots aksesuārs līdz pat mūsdienām. Mūsdienās tās ir neaizvietojami aksesuāru elementi, kuri ir solīdi un nu jau arī kā stila elements. Visbiežāk gan tos redzam uz vīriešu kreklu manžetēm, tomēr, kā jau daudzi aksesuāri un apģērbi, arī aproču pogas ir iemīlējušas sievietes.

aprocu-pogas-Dietrich, Marlene_BETOLLI sendienas-aprocu-pogas-BETOLLI

Dāmas tās izmanto vairāk kā stila elementu. Ja vīrieši labprātāk izvēlas klasiskas aproču pogas, tad sievietes tās vēlas gan ziedu formā, gan ar kristāla rotājumiem, gan visdažādākās krāsās. Tās tiek pieskaņotas citiem aksesuāriem – piespraudēm, somiņām. Arī krāsas var pieskaņot gan apģērbam, gan citu aksesuāru krāsām.

aprocu-pogas-vabolites-BETOLLI pieskanotas-aprocu-pogas-BETOLLI

Arī BETOLLI piedāvā oriģinālas aproču pogas gan kungiem, gan dāmām. Tās varat aplūkot un iegādāties šeit http://betolli.com/pogas/

aprocu-pogu-veidi-BETOLLI BETOLLI-aprocu-pogas-sievietem

Ir tik daudz veidu, kā padarīt savu ikdienas vai svētku kreklu vēl īpašāku – izmantojiet iespējas!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart