balta-bluze-kombine-pareizi-betolli

Balta klasiskā sieviešu blūze – kā to kombinēt ar citiem apģērbiem.

Balta blūze lieti noderēs katras sievietes skapī, tāpēc izpārdošanu laikā tādu ir vērts iegādāties – tas ir viegli kombinējams apģērbs un izmantojams gan lietišķā vidē, gan ikdienas skrējienā. Šajā rakstā atradīsiet idejas par blūzes saskaņošanu ar citiem apģērbiem.

Ja vēlies, lai tava baltā blūze būtu pieskaņojama maksimāli dažādiem citiem tava drēbju skapja apģērbiem, izvēlies to klasisku, bez liekiem elementiem – piemēram, krekla blūzi.

1. Lietišķā elegance

Pirmā doma, kas nāk prātā par baltas blūzes kombinēšanu koptēlā, – lietišķs kostīms ar žaketi un zīmuļveida svārkiem. Šosezon izvēlies zilos toņus! Zilās un baltās krāsas saspēle ir aktualitāte. Krūšu līniju akcentēsi, ja izvēlēsies žaketi ar V veida izgriezumu, un kā punkts uz «i» būs divrindu pērļu virtene.

balta-bluze-kombine-pareizi-betolli

balta-bluze-kombine-pareizi-betolli

sievietes-balta-bluze-ka-to-kobinet-betolli

2. Avangardiski lietišķais stils

Dāmām, kuras ar eksperimentiem un aksesuāriem ir uz «tu», ierosinājums savā avangardiski lietišķajā stilā balto blūzi padarīt par stila «odziņu» – valkājot to kopā ar kažokādas vesti, kas arvien ir modes aktualitāte. Komplektu papildini ar filca platmali, atloki piedurkņu manšetes un kā atsauci uz melno ap kaklu liec pērlīšu un akmentiņu kaklarotu. Šajā stila variācijā bikses tiek izvēlētas ar paplatinātu, drapētu augšdaļu, kaa veido sievišķīgas gurnu aprises.

kazokadas-veste-ar-baltu-kreklu-betolli

kazokadas-veste-ar-baltu-kreklu-betolli

kazokadas-veste-ar-baltu-kreklu-betolli

3. Koķetais romantisms

Blūze kopā ar džemperi ir veids, kā «stingro» un «sterilo» klasiku pieskaņot romantiskām, rotaļīgām noskaņām. Attiecīgi nu baltā blūze kalpo kā neliels, tomēr nozīmīgs akcents. Šajā variantā blūze komplektēta ar viegla adījuma džemperi un plisētiem mini svārkiem. Tā kā džemperis rada smagnēju horizontālu bloku, rekomendējams to «atvieglot» ar vertikāli veidotām rotaslietām.

balts-krekls-ar-dzemperi0sieviesu-betolli

balts-krekls-ar-dzemperi-kombinacija-betolli

dzemperis-kombinacija-ar-baltu-kreklu-betolli

4. Ielas stils ar raksturu


Baltā blūze nebūt nav tikai biroja un sapulču apģērbs, tā var kalpot arī kā ļoti ikdienišķa stila sastāvdaļa. Šajā komplektā savienota stila klasika – džinsi, balta blūze un ādas jaka. Blūze džinsiem piešķir korektumu un solīdumu, savukārt ādas jaka – uguntiņu un raksturu.

balts-krekls-ar-adas-jaku-betolli

krekls-ar-adas-jaku-betolli

Iedvesmojies pavasarim, balts krekls vienmēr noder garderobes veidošanā. Nāc un izmēģini baltu kreklu no BETOLLI.

Sveicieni,

BETOLLI komanda

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart