BETOLLI.com tagad arī krievu valodā!

             Atzīmējot mājaslapas www.betolli.com viena gada jubileju, Betolli saviem klientiem sagatavojis īpašu dāvanu- mājaslapu www.betolli.com krievu valodā.

 

2013.gada septembrī mājaslapa tika papildināta ar angļu valodas versiju, 2013.gada oktobra beigās tika prezentēta iespēja konstruēt un pasūtīt kreklus bērniem. Betolli komanda velta lielas pūles, lai klientiem tiktu piedāvāts aizvien plašāks pieejamo pakalpojumu klāsts un tiktu uzlabota klientu apkalpošanas kvalitāte.

Tuvojas izlaidumu laiks, un katram jaunietim šis laiks ir viens no svarīgākajiem notikumiem viņa dzīvē. Pēdējā laikā, arvien vairāk puišu sāk pievērst uzmanību savam apģērbam, izvēloties klasiskā stila apģērbu.

Ievērojami pieaudzis pieprasījums pēc krekliem un blūzēm ar aproču pogām. Krekls ar aproču pogām un izšūtiem iniciāļiem, viennozīmīgi, norāda uz krekla valkātāja augstu statusu sabiedrībā. Tāpēc Betolli komanda drīzumā piedāvās saviem klientiem iegādāties oriģinālas aproču pogas.

Kopā ar www.betolli.com ikviens var kļūt par dizaineri savam kreklam vai blūzei, sākot ar modeļa un auduma izvēli, beidzot ar pogu krāsu. Tas ir tik ērti un viegli – izveidot savu kreklu vai blūzi.

Arvien vairāk klientu novērtē iespēju pasūtīt vīriešu kreklu vai sieviešu blūzi,  pēc individuāliem izmēriem  un dizaina, lai gan ir iespēja tos pasūtīt arī pēc standarta izmēriem.BETOLLI.com.ru

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart