Betolli Latvijas simtgades svinības sāk ar krāšņu modes skati

Simtgadi atzīmējot, diez vai ikdienā sāksim tērpties tautas tērpos. Ir jādzīvo līdzi laikam, tādēļ esam radījuši kolekciju, kas apvieno mūsdienu dzīves stilam atbilstošu apģērbu un latviskos rakstus.

astota betolli modess skate bernu apgerbu kolekcija

14. februārī Talsos jauno kolekciju modes skatē prezentēja pirmsskolas izglītības iestādes „Zvaniņš’’ audzēkņi un viņu audzinātājas. Šī ir astotā modes zīmola organizētā modes skate un tajā bijusi vēlme iesaistīt pašus mazākos talseniekus. „Tuvojoties simtgadei, daudz domāju par to, kas ir latviskā identitāte? Vai esam kautrīgi, cenšamies neizcelties citu vidū, labprāt tērpjamies pelēkā? Skatoties uz saviem bērniem, redzu, ka tā nav. Mūsu jaunā paaudze ir atvērta un zināt griboša. Tā ir mūsu lielākā simtgades vērtība!’’ saka L. Krauze. Uzrunājot „Zvaniņa’’ audzēkņus, piedalīties modes skatē vēlējās lielākā daļa bērnu.

Gads uzņēmumā iesākās rosīgi, radošā komanda konstruēja tērpus, bet mazie modeļi gatavojās savai pirmajai modes skatei. Svētā Valentīna dienā bērnu vecāki un pirmsskolas izglītības iestādes darbinieki varēja novērtēt modes skates dalībnieku pirmos soļus uz mēles un „Betolli” radītos tērpus, kurus papildina aktuālās mežģīnes un akcentē latviskie simboli.

Modes skatē piedalījās 19 bērnu un 3 pirmsskolas izglītības iestādes audzinātājas.

astota betolli modess skate bernu apgerbs

astota betolli modess skate berniem

astota betolli modess skate

astota betolli modess skate mazajiem trikotazas kleita ar mezgini betolli trikotazas legingi ar adu berniem betolli berna kleita ar rakstu zimju jostu betolli latvietis dzemperis ar  izsuvumu betolli betolli rakstu cepure kleita meitenei ar taurinu betolli svetku kleita meitenei ar mezginem betolli svetku kleita betolli betolli meitenes kleita vasarai sarkana ar zinu kleita betolli kleita beotlli zila sievietei tunika ar mezginem betolli getras aar izsutam rakstu zimem betolli peleka neoprena kleita ar peleku adu betolli betolli kleita zils ar sarkanu latju speka zimes dzemperi betolli mezginu prieksauts ka kleita betolli latviski dzemperi betolli karaliene latviete betolli dzemperis karalis un karaliene dzemperi ar izsuvumu betolli taurinu kleita betolli kleita ar adas stripam betolli dzemperis zenam ar izsutu ausekli betolli tunika ar adas apkasu betolli zila kleita betolli ar melnu volanu dzeltena kleita ar kazokadu betolli trikotazas kleita ar adu betolli dzemperis meitenei un zenam ar adu betolli komplekts mamai un meitai betolli kleita matei un meitai betolli dzemperis ar taurinu betolli raksut tunelsalle betolli

astota betolli modess skate bernu kolekcija

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart