Betolli svaigumi augustā!

Saulīte mūs lutina, tāpēc mūsu aksesuāru un apģērbu klāsts ir vareni papildinājies!

Lai vasaras saule jūs nepamodinātu 5 no rīta pie mums nopērkamas acu maskas ar jums izvēlēto uzšuvumu un jums izvēlētajā krāsā.

eyes cover Betolli

eye mask betolli acu maska

izšūta acu maska betolli

Ja jādodas raudzībās vai vienkārši ciemos pie jaundzimušā, dāvanā bērniem esam sarūpējuši priekšautiņus, kurus varam personalizēt ar dažādiem simboliem un vārdiem.

Izšūti bērnu dzimšanas dati, (bērna dzimšanas datums, laiks jaundzimušā svars un garums) noteikti būs ilgmūžīga dāvana zīdainim. Mīksto spilventiņu var piekarināt pie zīdaiņa gultiņas vai lietot kā sienas dekoru.

davana jaundzimušajam betolli

Kleitas ir mūsu šīs vasaras pirktākais produkts, tāpēc radam ik dienu kādu jaunu modeli vai krāsu salikumu, tagad arī mūsu piedāvājumā  ir šajā sezonā, dāmām tik ļoti iecienītās kleitas ar volāniem un svārki!

 

kleitas un svarki betolli 8

Īpašām svētku vakariņām izvēlies lina galdautus, salvetes un galda celiņus. Izšūts logo vai kāzu datums, padarīs īpašāku galda rotu. Lina audumi pieejami dažādās krāsās un izmēros.

salvetes ar izšuvumu betolli

Arī mūsu mazajiem mīluļiem – suņukiem, patīk vasara un tajā mūsu mīluļi grib būt moderni,  tagad apkakles var papildināt ar izšūtu saimnieka telefona numuru!

suņu apkakle ar izsutu suņa vārdu betolli

Vasaras sezonā savāktajām tējām, vai dāvinot naudu – lieliski noderēs BETOLLI darinātie dāvanu/tēju maisiņi. Izšūtus auduma maisiņus var personalizēt ar dažādiem izšuvumiem, šīs vasaras aktualitāte, dāvanu maisiņš kāzu viesiem.

izsuti maisini betolli kazam un svetkiem

Mīlam radīt produktus ar garšu!

IMG_20170807_150722

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart