dzemperis-ar-kreklu-labs-komplets-mazais-BETOLLI

Garderobi veido gudri!

Internetā nopirki dārgas un sev netipiskas krāsas kurpes un tagad saproti, ka garderobē nav nekā tāda pie kā tās pievilkt? Pārāk bieži nākas justies vainīgam par iegādāto, kas izskatās labi, bet dzīvē pielietojumu grūti atrast? Ja esi nolēmis, ka tam ir jābeidzas, un garderobē vairs nevar parādīties lietas, kuras divreiz gadā uzvelc, pagozējies spoguļa priekšā un pēc tam atkal atliec atpakaļ skapī, jāievēro daži pamatprincipi. Ja vēlies kļūt gudrāks un izveidot pārdomātu garderobes pamatu, iesakām turpmāk uzmanību veltīt zemāk minētajiem pieciem apģērbiem, ar kuriem «garām nenošausi».

Džinsi

Lai gan šis izturīgais materiāls tika izveidots, lai kalnrači, mežstrādnieki un kovboji tik ātri nenodeldētu bikses, mūsdienās tie ierindojušies gan sieviešu, gan vīriešu populārāko apģērbu topā.

Dizaineri piedāvā dažnedažāda dizaina un krāsu džinsus, un iespējas to variācijās ir neskaitāmas. Bet tā kā izvirzītais mērķis, saskaroties ar veikala vai interneta piedāvājumu, ir veikt izdevīgu pirkumu, vērts atcerēties divus vārdus — slim (pieguļoši), dark denim (tumšas krāsas). Kādēļ tieši šādus? Tādēļ, ka tos, saskaņojot ar pārējo apģērbu, varēsiet vilkt gan ikdienā, gan ja der smart casual jeb lietišķs stils, kurā var iekļaut jaunākās modes tendences. Džinsi derēs arī, ja izvēlies semi formal jeb pusformālo stilu.

Iespēju ir daudz! Ja vēlies atstāt brīvu, bet tajā pašā laikā gana lietišķu iespaidu, pamēģini džinsus sakombinēt ar, piemēram, brūnām ādas kurpēm un pieskaņotu kreklu un vieglu džemperi. Pusformālā stila ietvaros vērts pamēģināt džinsiem pievilkt mokasīnus un tumši zilas krāsas žaketi.

Izvēloties labas kvalitātes džinsus, samaksāsi dārgāk, bet kvalitāte nepievils. Tos varēsiet valkāt ilgi un gudri!

rutains-krekls-ar-tumsu-zaketi-BETOLLI

garderobi-veido-gudri-dzeltenas-zekes-BETOLLI

Mokasīni

Šo apavu pirmsākumi meklējami pavisam netālu no mums – Norvēģijā, bet popularitāti Amerikā tie ieguva 1930. gadu sākumā. Ir dažādu veidu mokasīni, bet divi populārākie to veidi nav mainījušies no šo apavu pirmsākumiem —klasiskā stila mokasīni un mokasīni, kurus rotā bārkstis.

Klasiskā stila mokasīni būs izdevīgāks pirkums, jo tos varēsiet nēsāt gan apmeklējot saviesīgus pasākumus, gan pie polokrekla un džinsiem ar atlocītām starām brīvdienās.

zalas-viriesu-bikses-rutains-krekls-BETOLLI

burnas-kurpes-ar-brunam-zekem-BETOLLI

Krekls

Garderobē ir jābūt labiem krekliem! Tos varēsiet kombinēt gan ar džinsiem, gan lietišķāku apģērbu, kā arī jau iepriekš aprakstītajiem mokasīniem. Kad vēlaties iegādāties kreklu, vēlams izvēlēties klasiskas piegrieztnes kreklu, kas izgatavots no kokvilnas, nodrošinot biezu un teksturētu izskatu.

Savukārt otram kreklam vajadzētu būt izgatavotam no kokvilnas un poliestera, kas nodrošinās vieglāku un izsmalcinātāku sajūtu. Krāsu ziņa, ieteicamies izvēlēties gaišas krāsas kreklus, kurus varēsiet nēsāt gadiem un izmantot dažādās variācijās.

balts-krekls-ar-slepto-aizdari-BETOLLI

Žakete

Apģērbu ražotāji ar vēlmi izpatikt katrai gaumei piedāvā neskaitāmus žakešu modeļus. Veiksmīgo pirkumu augšgalā noteikti ierindosies tumši zilas krāsas žakete ar divām pogām. To varēsiet vilkt ar tumšiem džinsiem, mokasīniem vai ar baltu kreklu, dodoties uz lietišķu tikšanos. Vai arī saskaņojot ar kurpēm, kreklu un biksēm doties uz ofisu. Jāatgādina, ka žaketes augšējām pogām jābūt aizpogātām, bet, pašu apakšējo pogu, vienmēr jāatstāj neaizdarītu. Kādēļ? Tādēļ, ka tā paglābsiet sevi no neērtas apsēšanās un skata, ka žaketes apakšmala paceļas uz augšu.

peleka-zakete-garderobi-veido-gudri-BETOLLI

Džemperis ar vēveida kakla izgriezumu

Tā ir vēl viena apģērba detaļa, ar kuru viegli var variēt — velkot ar kreklu un žaketi vai kombinējot ar t-kreklu un džinsiem. Izskatīsies ideāli! Arī džempera izvelē svarīgi atcerēties, ka košas krasas tevi izcels citu vidū, bet tās būs daudz grūtāk sakombinēt. Lai pirkumam būtu pēc iespējas plašāks pielietojums, gudri būtu izvēlēties tumši zilu vai pelēku džemperi. Ieteicams izvēlēties pieguļošas formas džemperi, taču izvērtējot, vai tas ļaus brīvi kustēties, zem tā pavelkot kreklu. Džemperim vajadzētu būt tik garam, lai tas beigtos zem jostas līnijas un piedurknēm vajadzētu atklāt ne vairāk kā centimetru no krekla aprocēm.

dzemperis-ar-kreklu-labs-komplets-BETOLLI

zals-akcents-viriesa-garderobe-BETOLLI

Speciālisti iesaka iegādāties plānu aitas vilnas džemperi, kura vieglais materiāls ļaus justies brīvi, un regulēs ķermeņa temperatūru.

Noteikti pamanījāt — visas šīs iepriekš minētās detaļas ir sakombinējamas un nodrošinās to, ka vienmēr izskatīsieties un jutīsieties labi!

viriesa-garderobe-BETOLLI

Iedvesma rakstam radusies fashionbeans.com dzīlēs!

Ar sveicieniem no BETOLLI radošās komandas!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart