Iejūties Ziemassvētku vecīša lomā!

Aukstums piezogas un sasaldē pasauli arvien vairāk, bet sirdi silta svētku tuvošanās!

Kā katru gadu, jāsāk domāt par dāvanu gādāšanu tuvajiem un mīļākajiem cilvēkiem. Šogad īpaši svarīgi ir parādīt, ka mēs neesam aizmirsuši viens par otru arī nespējot būt tuvumā.

Dāvanu apmaiņa arī nebūs kā ierasts – pantiņus skaitīsim caur videozvanu un Ziemassvētku dziesmas dziedāsim pavisam šaurā lokā. Tikai dāvanu nozīme nebūs mainījusies!

Tā kā arī Ziemassvētku vecītis šogad paliek mājās un dāvanas zeķēs likt uztic vecākiem, vecvecākiem un citiem radiem, draugiem, kolēģiem, mēs palīdzēsim ar šo svarīgo uzdevumu!

Nikola-ziemassvetku-zeke-davana-betolli

Priecigus-svetkus-ziemassvetku-zeke-betolliZiemassvētku zeķe dāvaniņām

Zeķes ar laba vēlējumiem un ziemīgām izšūtām ikoniņām der ne tikai dāvanu slēpšanai, bet arī valkāšanai. Ar vārdu, uzraksti nelielu tekstu no Tevis vai mazu piktogrammu – vīriešu zeķes, kas liks pasmaidīt!

tetis-izsutas-zekes-tevu-dienai-davanas-betolliVīriešu zeķe “Tētim”

No Ziemeļa jāsargā ne tikai peciņas, bet arī galva! Tiem, kuriem svarīgas aktivitātes ārā, aktuālas būs cepures, kas pasargās. Arī ar cepurēm vari paust savu mīlestību. Cepures ar vārdu, rakstiem, personalizētu tekstu vai citu izšuvumu! Tāpat lieliska dāvana būs komplektiņš ar šalli!

???Cepure bērnam

???Cepure mammai

???Tuneļšalle

Ziemassvētki nav iedomājami bez dažnedažādiem gardumiem un ēdieniem, kas rada svētku smaržu katrā mājā! Parūpējies par saimnieci vai saimnieku, kuram jāpasakās ar personalizētu priekšautu, kas parādīs kurš ir pavarda sargs!

kaspara-mprieksauti-restoranam-betolliPriekšauts viņam

skaidrite-prieksauti-kaffe-restoranam-betolliPriekšauts ar stilizētu vārdu

Padomā ir kāds asprātīgs vēlējums vai vēlies uzdāvināt ko oriģinālu? Mūsu jaunums – Tkrekli ar dažādu stilu uzrakstiem un izšuvumu dizainiem Ziemassvētku noskaņās iepriecinās jebkura vecuma saņēmēju! Ziemassvētku tematikas attēlus/ikonas un citus izšuvumus ir iespējams izšūt, jautājot mums par to pieejamību!

Amelija-t-krekls-meitenu-ar-varda-dizainu-betolliT-krekli un Polo krekli dažādās krāsās šobrīd pieejami, sazinoties ar mums!

Jauka ideja ģimenes mazākajiem locekļiem ir personalizētas muguras somiņas ar vārdu, uzrakstu vai mīļāko multeņu tēlu izšuvumiem, kuras vēl var piepildīt ar citām, mazākām dāvaniņām vai našķiem!

Emija-izsuta-soma-ar-frozen-elzas-attelu-betolliMugursoma meitenei

marks-zila-personalizeta-somas-bernam-ar-izsutu-ezeliti-betolliMugursoma puikam

Arī šīm mugursomām par citu izšuvumu pieejamību jautā mums online mājaslapā vai uz epastu info@betolli.com

Šādi un citi Ziemassvētku aģērbi, aksesuāri dāvanām vairāk mūsu mājaslapas sadaļās! Nodrošinām izgatavošanu līdz 3 dienām!

Sāc gādāt dāvanas jau laicīgi!

Mierīgu Ziemassvētku un košu Jaunā gada sagaidīšanu vēlot,

Tavs Betolli!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart