flanela krekls no betolli

Izcili veidi kā valkāt flaneļa kreklu stilīgi!!!

Pavasaris tuvojas lieliem soļiem un līdz ar to nāk mājīgs un moderns izskats. Viens no šīs sezonas svarīgākajiem apģērba gabaliem ir flaneļa krekls – ja tas vel nav Jūsu garderobē, tad noteikti ieplānojiet doties iepirkties, lai varētu to iegādāties. Ir tik daudz veidu kā šo kreklu var nēsāt: apsienot ap vidukli, valkāt to atvērtu kās “džempera jaku”, valkāt ar legingiem, valkāt ar džinsiem – Jums ir dotas bezgalīgas iespējas.

Vēlamies ieteikt vismaz dažus veidus kā valkāt šos burvīgos flaneļa kreklus

Valkā to kā kreklu: Pirmais variants būs, valkā to aizpogātu, bet tā ka krekls pats par sevīm dod vienkāršu izskatu, nevelc to kopā ar vienkāršam biksēm, labāk sakombinē to ar saplēstām džinsām, lai saglabātu gan gaumīgumu, gan modernumu.

Salīdzināsim šos divus variantus:

Vispirms mums ir klasisks sarkans flaneļa krekls, saplēstas džinsas un kažokādas veste un cepure – ikdienišķi, moderni.

flanela krekls no betolli

Otrs izskatās vairāk nobriedis: zaļš flaneļa krekls ar ielāpu uz elkoņa ( jauka detaļa), vienkārši džinsi, moderna cepure un stilīga soma

flanela krekls no betolli

Lai arī no pirmā skata šīs kombinācijas liekas vienādas, tomēr tās atšķīrās. Pirmā izskatās jauna un jautra, otrā moderna un nobriedusi.

 

Izmanto to kā jaku:

Valkā savu flaneļa kreklu atvērtu, kombinē ar t-kreklu un džinsiem vai legingiem. Šāds stils izskatās ļoti vienkārši, variet piekombinēt dažādus aksesuārus, bet ar tiem nevajadzētu aizrauties. Saulainā laikā tās noteikti varētu būt saulesbrilles

flanela krekls no betolliFlannel-shirt_open

Apsien savu kreklu ap vidukli.

Jums krekls nav jānēsā kā regulārs krekls – šīs sezonas tendence – apsien to ap savu vidukli.

Flannel-Shirt_Tied-around-waist

Flannel-Shirt_Tied-around-waist_1-768x514

Pirms apsien to ap vidukli, pārliecinies vai krekls ir atpogāts, savādāk tas izskatīsies drausmīgi!! Šāds izskats noteikti noderēs brīvdienās – vienkāršs un ļoti ērts. Savu apģērbu izvēlies pēc laika apstākļiem, ja no rīta sola siltu, bet uz pēcpusdienu vēsu, tad šis būs lielisks veids, kā apģērbties, jo apsiet krekls ap vidukli ir skaists aksesuārs, un kad Jums paliek vēss tad uzvelciet savu flaneļa kreklu.

flanela krekls no betolli

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart