Izmēri

Kādus krekla izmērus Jūs piedāvājat?

Kreklus izgatavojam pēc individuāliem mēriem, un vadoties pēc mūsu izstrādātiem standarta izmēriem (ar standarta izmēru tabulu varat iepazīties šeit: vīriešu kreklu; sieviešu kreklu).

Kā precīzi zināt savu īsto izmēru, jo dažādi ražotāji, tos izgatavo dažādi?

Mēs rekomendējam, pasūtīt kreklu pēc individuāliem mēriem, atliek tikai vienreiz noņemt vajadzīgos mērus savam perfektajam kreklam. Mēru noņemšanas instrukcija šeit un video šeit.

Vai iespējams pasūtīt divus vienādus kreklus –vīram un 2 gadus vecam dēliņam?

Protams, arī krekls zēnam jāveido vīriešu kreklu konstruktorā, tikai sadaļā, kur jānorāda krekla izmērs, izvēlieties, “standarta izmēri” un attiecīgo bērna izmēru. Bērna izmēru standarta izmēru tabula šeit.

 

Vai pastāv iespēja kreklu izgatavot pēc kāda gatava krekla mēriem, lai krekls būtu kā pārsteigums?

Protams, aizpildiet veidlapā prasītos izmērus (veidlapa), noformējiet pasūtījumu, izmēru sadaļā, izvēloties kādu no standarta izmēriem. Apmaksājiet pasūtījumu un pēc iespējas ātrāk sazinieties ar mums, informējot mūs, ka pasūtītais krekls būs pēc gatava krekla izmēriem un pielikumā atsūtiet prasītos izmērus.

 

Vēlos pasūtīt sev un meitai (7 gadi) vienādas blūzes, kā man veikt pasūtījumu?

Izveidojiet savu blūzi, ielieciet to grozā, aizejiet, līdz solim, kad Jums tiek piedāvāts izvēlēties apmaksas veidu (tad pasūtījums tiek reģistrēts). Sazinieties ar mums, informējiet, ka vēlaties divas vienādas blūzes ar atšķirīgiem izmēriem, kā arī kāds standarta izmērs atbilst Jūsu meitai. Bērnu kreklus mēs izgatavojam vadoties pēc mūsu izstrādātiem standarta izmēriem (bērnu standarta izmēru tabula šeit)

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart