IZŠŪTI KEPONI JAUNUMS

Rudens sezonu uzsākam ar jaunu produktu- izšūtiem KEPONIEM

betolli-talsu-partneriba-betolli-sadarbiba-zemkopibas-ministrija

Tagad arī mūsu produktu klāstā pēc veiksmīgas Eiropas Savienības projektu realizēšanas varam saviem klientiem piedāvāt jaunumu- tik ļoti populārās beisbola cepures, bet ar izšuvumu, kas nenoliedzami kalpo daudz ilgāk kā apdruka.

keponi-cepures-ar-logo-uznemumiem-betolli

Līdz šim korporatīvo uzņēmumu krāsās un ar izšūtu logo piedāvājām kreklus, polo kreklus, brošas, piespraudes, galvas lentes, cepures, jostas, kaklasaites, žaketes kabatas lakatiņus, somas, maisiņus, drēbju aizsargmaisus, šalles, tauriņus, uzšuves, zeķes, T kreklus, dvieļus, priekšautus.

Tagad varam papildināt klāstu ar  izšūtām cepurēm. Piedāvāsim izšūt ne tikai vārdus, attēlus, burtus, skaitļus, bet arī uzņēmuma logo. Šī inovācija, būtiski ļauj papildināt korporatīvo produktu klāstu, ko piedāvā BETOLLI.

super-tetis-izsuts-keponi-betolli

Projekts realizēts pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar biedrību “Talsu partnerība” un Zemkopības ministrijas Lauku atbalsta dienestu. Esam realizējuši Eiropas Savienības Eiropa investē lauku apvidos, Eiropas lauksaimniecības fonds, lauku attīstībai  projektu,  “Jaunu izšūto un šūto produktu radīšana, SIA BETOLLI uzņēmuma kapacitātes celšana”, (19-08-AL32-A019.2103-000012) kas ļauj tagad arī mums piedāvāt cepures ar nagu jeb keponus.

talsu-partneriba-betolli-sadarbiba-zemkopibas-ministrija

 

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart