Kā izvēlēties savu biznesa uzvalka krāsu?

ka.izveleties.uzvalku

Kā izvēlēties savu biznesa uzvalka krāsu?

Biznesa vidē dominē melni, kokogles pelēki un tumši zili uzvalki. Visi šie toņi ir tumši un tos vairums izvēlas ikdienas valkāšanai, jo tie ir praktiski un der jebkurā situācijā.

Melns – melna krāsa vienmēr vizuāli uzlabos sejas krāsu. Melnā uzvalkā vīrietis var paslēpt savas vizuālās nepilnības, jo melns neakcentē ķermeņa formas. Klasiska vērtība, kas vienmēr un visu izskatīsies labi. Pie šāda uzvalka var kombinēt dažādu krāsu un rakstu kreklus. Šādu uzvalku ieteiktu izvēlēties cilvēkiem, kam ir tumši mati un tumsnējs ādās tonis.

Kokogles pelēks – šī krāsa var  radīt autoritatīvu, profesionālu un stabilu tēlu, kas ir svarīgs faktors, kādēļ bieži šo krāsu izvēlas vīrieši savam pirmajam uzvalkam. Kokogles pelēkais tonis vizuāli ir gaisīgāks kā tumši zils vai melns, bet joprojām lieliski derēs biznesa videi. Tā ir daudzpusīga krāsa, pie kuras var vilkt jebkuras krāsas biznesa kreklu.

Tumši zils – šajā krāsā slēpjas milzīgs spēks. Vairums vīriešu izvēlas tieši tumši zilas krāsas uzvalku. Šī krāsa simboliski nozīmē, ka esat par sevi ļoti pārliecināts vīrietis. Tumši zilu uzvalku vislabāk kombinēt ar klasiskas krāsas biznesa krekliem, baltu, zilu, kā arī modeli labāk izvēlēties tādu, kas ideāli pieguļ jūsu augumam. Vairāk gan tumši zils piestāvēs pieredzējušiem un nobriedušiem vīriešiem.

Gaišās biznesa uzvalku krāsas. Gaiši pelēks – tā simbolizē laipnību, bet neakcentē personību, toties siltam laika ļoti piemērota krāsa, jo šādā uzvalkā nebūs tik karsts. Šādas krāsas uzvalkam lieliski izskatīsies klāt pieskaņots kāds gaiši krāsains biznesa krekls – balts, gaiši rozā, zils u.c..

Balts – Ja domājiet par balta uzvalka iegādi, tad klāt kombinējiet gaišas krāsas (baltu, gaiši rozā, gaišu zilu) kreklu, akcentu vairāk liekot uz niansēm – citas krāsas kaklasaiti, tauriņu uc.

BETOLLI komanda

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart