Kā sievietei veidot biznesa garderobi?

Kā sievietei veidot biznesa garderobi?

Pirmais iespaids ir svarīgs ne tikai privātajā dzīvē, bet arī darījumu pasaulē.

Lai izskatītos labi un pārliecinoši, nebūt nav jāiztukšo bankas konts. Tikai dažas būtiskas nianses, ko ievērojot izskatīsies lieliski katru dienu.

ka.siev.veidot.biznesa.garderobi.

1. Sāc ar melno savā garderobē – melni svārki, melna žakete un melna pieguļoša kleita. Biznesa pasaulē melnu apģērbu valkā ikvienā dzīves situācijā. Ja skapī atrodas trīs šīs lietas, tad kombinējot tās ar citu krāsu apģērbiem panāksi gaumīgu izskatu. Turklāt, melns apģērbs nav uzkrītošs un valkājot to dažādās variācijās, katru dienu izskatīsies citādāk.

2. Vairākas krāsainas žaketes – tās vienmēr izskatīsies labi virs baltas blūzes vai topiņa, neatkarīgi vai nēsāsi to pie svārkiem, vai džinsiem.

3. Labs, kvalitatīvs pamatapģērbs – body topiņi, topi ar garām rokām, tā saucamie basic apģērbi. Izvēloties tos noteikti pievērs uzmanību auduma kvalitātei, lai arī pēc mazgāšanas tie nesaraujas, nezaudē formu un vienmēr izskatītos kā jauni. Pretējā gadījumā valkājot tos zem džempera vai žaketes, panāksi „saņurcītu” un nepārliecinošu izskatu. Ja neizdodas atrast kvalitatīvu šādu apģērbu, tad jārēķinās, ka tie biežāk jāmaina, kas varbūt arī nemaz nav sliktākais variants.

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart