Karmas apģērbi zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem

KARMA CLOTHES jeb Karmas apģērbi

Šajā gadsimtā ļoti daudz apģērbu ir radīti bez sajūtām, taču tās mums ir tik ļoti vajadzīgas. Betolli zīmols Jauno gadu ir sācis ar jaunu, bet ļoti īpašu apģērbu kolekcijas līniju – “Karma Clothes” jeb “Karmas apģērbi”. Šim apģērbam ir stāsts, sajūtas un kvalitāte. Tagad ikviens var pasūtīt savu kreklu vai kleitu ar izšūtu, katram pašam tik nozīmīgu, afirmāciju – nodomu vai vēlējumu sev veiksmīgai dienai vai gadam!

Mūsu prātā katru dienu rodas aptuveni 50 tūkstoši domu, no kurām lielākā daļa ir neapzinātas, bet apmēram 5% no tām ir domas, kas atkārtojas, kļūstot par mūsu pārliecību un ietekmējot lēmumus, ko mēs ikdienā pieņemam. Tomēr šīs pārliecības bieži vien liek mums pieņemt nepareizos lēmumus.

Afirmācijas bieži vien ir vienkāršākais, bet tajā pašā laikā arī viens no spēcīgākajiem veidiem, kā iedarboties uz zemapziņu.

 

carma-clother-apgerbi-betolli

Katrā apģērbā klienta izdomātā afirmācija tiek izšūta apģērba iekšpusē, lai tikai pats klients to sajustu un zinātu. Dienas laikā, ik brīdi tai pieskaroties, valkātājs atcerēsies par apģērba pozitīvo lādiņu, un diena noteikti būs dubultā izdevusies! Karmas apģērbi ir pieejami sākot ar zīdaiņa izmēru, jo mazuļa pirmajos dzīves mēnešos tam ir nepieciešama dubulta aizsardzība. Mazuļu krekliņiem izšuvums ir izvietots krekliņa iekšpuses vēdera daļā, lai mazulim nespiestu muguriņai, savukārt pieaugušajiem mugurpusē.

 

karma-apgerbs-zidainim-betolli

 

Katrā apģērbā iespējams izšūt 80 rakstu zīmes, kas ļaus ikvienam iekļaut savu vērtīgo afirmāciju. Esi radošs un sāc jau domāt savu afirmāciju! Jo iespējams ir viss! Gan sasniegt savus dzīves mērķus, gan sapņus, gan ieceres. Uzdrošinies sapņot ar Karma Clothes!

viriesu-karmas-krekls-betolli

veiksmes-krekls-karmas-betolli

veiksmes-krekls-betolli

secret-krekls-ar-izsutu-vestijumu-betolli

krekls-ar-noslepumu-izsutu-savu-afirmaciju-betolli

krekls-ar-noslepumu-meitenei-betolli

krekls-ar-pozitivas-domasanas-speku-betolli

krekls-ar-pozitivu-stastu-puisim-betolli

krekls-ar-stastu-afirmaciju-betolli

krekls-ar-domu-betolli

izsuta-afirmacija-apgerba-betolli

iespejams-ir-viss-betolli-karmas-krekls

bernu-krekls-pozitiva-domasana-betolli

afirmaciju-krekls-sievietei-betolli

Afirmācija – pozitīvs apgalvojums, ko atkārto vairākkārtīgi, lai nomainītu negatīvos uzskatus uz jauniem un pozitīviem. Vairākas reizes atkārtojot afirmācijas, zemapziņa šos apgalvojumus sāk uztvert kā patiesību, un tas dod iespēju veidot dzīvi tādu, kādu mēs to katrs vēlamies.

2 thoughts on “Karmas apģērbi zīdaiņiem, bērniem un pieaugušajiem”

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart