darba-intervija-ko-vilkt-betolli

Ko vilkt uz darba interviju? Padoms vīriešiem.

Izvēloties apģērbu, ko vilkt uz darba interviju der atcerēties kādu stereotipu, kas ir kā nerakstīts likums – Tu esi tas, ko tu velc mugurā jeb drēbes parāda kāds cilvēks Tu esi. Darba devējs apskatoties uz Jums izlems pirmajās sekundēs, vai esat nopietns kandidāts. Labi sakombinēts apģērbs liks domāt darba devējam, ka Jūs uztverat nopietni savu tikšanos un ka pievēršat nozīmi detaļām. Šajā rakstā mēģināsim izglītot Jūs un piedāvāt dažus ieteikumus.

1)      Velc uzvalku

Lielākajā daļā profesionālajā vidē uzvalks ir galvenais apģērbs un līdz ar to arī vispiemērotākais darba intervijai. Izvēloties uzvalku pārliecinies vai tas tiešām tev der kā uzliets, jo labāk pirkt lētāku uzvalku, kas tev tiešām der, nekā Armani, kas izskatīsies kā kartupeļu maiss.

ko-vilkt-mugura-uz-darba-inetrviju-betolli

Uzvalka krāsai vajadzētu būt tumšai, ļoti, iespējams, tā varētu būt šogad aktuālā tumši zilā krāsa, taču spilgtos uzvalkus atstājiet ballītēm ar draugiem uz kādas jahtas.

2)      Velc zilu

Nesenie pētījumi ir pierādījuši, ka darba devējs izvēlas tos kandidātus, kas uz darba interviju vilkuši tieši zilas krāsas kreklu. Tādēļ noteikti iekļaujat zilo krāsu savā apģērbā, vai tas būtu zils krekls, zils tauriņš vai zils lakatiņš.

krekls-viriesiem-zils-betolli

krekli-ko-vilkt-uz-darba-interviju-betolli

3)   Parādi savu stilu, bet nepadari sevi par modes valdnieku

Jā, darba devēji vēlas redzēt, ka Jums piemīt radošums, bet tomēr apģērbs kas pārkāpj robežas var radīt nepareizu priekšstatu, ka esat uz sevi centrēts. Parādiet savu stilu nemanāmi, lielisks veids kā to izdarīt ir izcelt sevi ar aksesuāriem, pielieciet košu tauriņu, tas uzreiz izcels Jūsu personību. Košs akcents izskatīsies lieliski, un Jūs noteikti paliksiet atmiņā.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart