oriģinālas_zeķes

Krāsainas kurpju šņores un zeķes? Jā!

Kā zināms, veidi, kā sievietei atsvaidzināt savu ikdienas tēlu, ir simtiem. Atliek tikai akcentēt kosmētiku, dažādus aksesuārus, lakatus/šalles, zeķubikses, frizūru, un pavisam cits tēls būs jūsu priekšā! Nenoliedzami, šādas iespējas pastāv arī vīriešiem – tauriņš, dažādas kaklasaites, žaketes kabatas lakatiņš, bet, vai esat mēģinājuši padarīt interesantāku savu tēlu ar krāsainām kurpju šņorēm un zeķēm?

oriģinālas_zeķes_un_kurpju_šņores_BETOLLI_blogs

 

Šodienas stils un mode mūs nebeidz pārsteigt ar nebeidzamiem jaunatklājumiem, un tendences mudina mūs kļūt drošākiem.

Sarkanas_kurpju_šņores_esi_oriģināls_BETOLLI

Krāsainas, pumpainas, uzkrītošas vai redzamas, bet vienkāršas zeķes un pieskaņotas kurpju šņores liks jūsu ārējam izskatam izskatīties individuālam, nepārkāpjot nekādas stila normas arī tad, ja ikdienā ir nepieciešamība izskatīties pēc iespējas klasiskāk.

zilas_kurpju_sņores_oriģināls_aksesuārs_BETOLLI_blogs

Zeķes nav jākombinē ar šallēm vai citiem aksesuāriem. Krāsainas tekstūras zeķes dzīvo pašas par sevi – tām vajag tikai nelielu brīvu laukumiņu potītes rajonā, lai tās kļūst redzamas. Pēc apavu veida vari pieskaņot arī kurpju šņores un akcents būs vēl spilgtāks, bet tas nebūt nenozīmē, ka tādam jābūt visam Tavam stilam, gadījumā, ja nedaudz baidies eksperimentēt.

kurpju_šņores_un_interesantas_zeķes_

Par cik tuvojas rudens, gaumīgi izvēlētas zeķes būs ne vien fantastisks aksesuārs, bet arī, protams, pirkums ar ļoti praktisku nozīmi. Interesantas zeķes var būt arī lieliska dāvana kā tiem, kas novērtē un seko modes tendencēm, tā arī nedaudz kautrīgākiem stila piekritējiem kā universāls atklājums!

foršas_kurpju_šņores

Ja vēlies iegādāties krāsainas zeķes spied šeit.

Lai Jums visiem veicas un neaizmirstiet – nesekojiet modei, ļaujiet, lai mode seko jums! Līga Krauze.

 

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart