Krekla garums!? Kādam tam jābūt?

Kreklu dizains un tā izgatavošanai izmantotie audumi paliek aizvien interesantāki un oriģinālāki, taču to valkāšanas paradumi paliek nemainīgi.

interesants krekls

No saviem klientiem esam dzirdējuši (un arī paši pārliecinājušies), ka vairums no veikalos pieejamiem gataviem krekliem ir īsāki, nekā tiem vajadzētu būt.

krekla garums

Vienlaicīgi gan jāatzīst, ka kreklu valkāšanas paradumi ir dažādi, likt to biksēs vai atstāt ārpus biksēm ir gaumes jautājums. Der ielāgot, ka lietišķajā jeb biznesa etiķetē ir strikti noteikts, ka vīriešu kreklam obligāti jāatrodas biksēs.

Viens no šādiem lietišķās etiķetes „noteikumiem” oficiālu biznesa tikšanās laikā ir aizliegums „grābstīties” gar biksēm kārtojot kreklu atpakaļ biksēs vai svārkos. Tādēļ īpaši svarīgi ir izvēlēties pareizā garuma kreklu. Kā noteikt, vai krekla garums ir atbilstošs? Katram cilvēkam ir savi individuāli krekla nēsāšanas paradumi, taču viens no vienkāršākajiem veidiem, kā noteikt, vai krekla garums ir atbilstošs, ir izstiept vienu roku un, ja krekla lejasdaļa „neiznāk” ārā no biksēm, jūsu krekla garums ir atbilstošs.

Sieviešu krekla garums ir tik pat būtisks kā vīriešu krekliem.

shirt.body

Lai sievietēm krekls piegulētu labi un atrastos tur kur tam jābūt, ir rasts praktisks risinājums- krekls ar „body” tipa lejasdaļu.

krekls body

BETOLLI radītajiem krekliem ar „body” tipa lejasdaļu, krekla lejasdaļā ir nošūta dekoratīva gumija un divi aizdares āķīši, kas nodrošina ātru un ērtu aiztaisīšanu.

shirt-body

Valkājot kreklu ar šādu krekla lejas daļu, krekls vienmēr būs nostiepts un labi piegulēs augumam.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart