pavasara-modes-tendence-viriesiem-klasiski-krekli-betolli

Krekli vīriešiem – aktuāla modes tendence!

Klāt trešdiena un tas nozīmē, ka iepriecinām Jūs ar jaunu bloga rakstu, šoreiz tikai un vienīgi par vīriešiem, jo arī jums ir jāizskatās labi un gaumīgi jaunajā pavasara sezonā.

Šī sezona pasludināta par sava veida retro sezonu, jo modē atgriežas dažādi elementi no sešdesmitajiem un pat septiņdesmitajiem gadiem. Bet šoreiz apspēlējot šo tēmu vēlamies pievērst uzmanību svarīgai sastāvdaļai vīrieša garderobē, proti, vīriešu kreklam. Krekls pilnīgi noteikti ir must-have katra vīrieša garderobē, jo šo apģērbu var viegli un ērti kombinēt ar citiem apģērbiem un tas vienlaikus var izskatīties gan solīdi un eleganti, gan moderni un brīvi. Vai esat pamanījuši atšķirību, kad parasto T-kreklu nomaina pret skaistu unikālu dizaina kreklu? Kopējais tēls uzreiz izmainās, un vīrietis izskatās daudz glītāk un pārliecinošāk.

 viriesu-mode-krekls-tendnece-betolli-pavasaris

zils vīriešu krekls_BETOLLI

Viena no modes tendencēm šosezon ir rūtis. Tas izskatīsies īpaši pievilcīgi ar džinsiem un sportiskā stila apaviem vai ar slim fit jeb šaurām biksēm ar mazliet sašaurinātiem galiem un oksforda stila kurpēm.

viriesu-mode-krekls-tendnece-betolli-pavasaris-rutains

pavasara-modes-tendences-viriesi-krekli-betolli

pavasara-modes-tendences-betolli

Vēl šosezon modē divi krekla veidi – džinsa un Safari stila krekli ar vieglām nodiluma pazīmēm. Šie krekli izskatīsies īpaši pievilcīgi kombinēti ar chino stila biksēm, brīvā laika zābakiem un jaku. Lielisks ikdienas stils, kas liks Tev justies pašpārliecinātam un vīrišķīgam.

pavasara-modes-tendences-kreklu-safari-stils-betolli

pavasara-modes-tendences-dzinsu-krekli-betolli

Noteikti jāpiemin arī klasiskie kreklu, kas lieliski noder garderobē, jo spēj vīrieti padarīt patiešām elegantu! Balts krekls solīds krekls + tumšas krāsas džinsi un žakete, jā šis komplekts vienmēr nostrādā. Taču, ja Tava darbavieta neatļauj ģērbties tik brīvi, izvēlies tradicionālos klasiskā stila bikses un apavus.

pavasara-modes-tendence-viriesiem-klasiski-krekli-betolli

pavasara-mode-viriesiem-krekli-betolli

Vai esi gatavs papildināt savu garderobi ar jaunu kreklu? Tad dodies uz BETOLLI kreklu konstruktoru un sāc veidot jaunu krekla dizainu jau tūlīt!

Saulaini sveicieni no BETOLLI komandas!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart