Mazā melnā kleitiņa

Jā tieši tā – mazā melnā kleitiņa. Kas gan var būt pievilcīgāks par to? Melnam ne vienmēr jābūt garlaicīgam, ir tik daudz veidi, kā parādīt sevi valkājot, melno kleitu. Stilīgi, viegli valkāt un pats galvenais – vienmēr moderni. Melnā kleita nekad nav izgājusi no modes, tad kāpēc gan to nevalkāt? Mēs parādīsim, ka šo kleitiņu var valkāt visādiem dzīves gadījumiem.

Kā valkāt savu iemīļoto melno kleitiņu?

Iespējas ir bezgalīgas. Ja vēlies izskatītie eleganti – pievelc augstpapēžu kurpes – izskatīties vienkārši – balerīnas kurpītes, vai vel vienkāršāk uzvelc kedas, viss ir atkarīgs no tā kā Tu pati jutīsies.

maza melna kleitina

mazā melnā kleitiņa

 

Ja Tu ej pirkt jaunu kleitu pievērs uzmanību interesantam audumam – zīds, delikātas mežģines, interesantas dekoltē zonas, šķēlumi…

maza melna kleitinamaza melna kleitina

Ir labi eksperimentēt un pārkāpt modes noteikumus.

Viena un tā pati kleita ar aksesuāru palīdzību var pārvērsties līdz nepazīšanai. Ar žaketi tā ir ideāla biroja darbam, bet atliek tikai uzmest pērļu virteni, un tā pārvēršas par vakarkleitu. Kopā ar sievišķīgu kurpju pāri tā kļūst eleganta. Šo sarakstu varētu turpināt vēl un vēl. Viss ir atkarīgs no tavas fantāzijas. Varam pateikt vienu, viss ko pievienosiet savai melnajai kleitai nevar būt nepareizs.

Nude-Shoes-and-Black-Dressymaxi-dress-wedges-beach-bag-outfit

Varbūt tāpēc tik daudz sievietes savā garderobē izvēlas melno kleitu, jo to var saskaņot ar visu, un tā vienmēr iederēsies jebkurā pasākumā uz ko plānojat doties. Kā ir teikusi modes māksliniece Koko Šanele  – mazajai melnajai kleitiņai ir jābūt katras sievietes skapī.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart