Mazs mirdzums lielam efektam jeb kā saposties 2017. gadam par godu!

Jaunā gada sagaidīšanas plāni var būt visdažādākie – sākot ar grandiozu ballīti plašā draugu, paziņu un vēl neredzētu cilvēku lokā un beidzot ar klusu kopā būšanu ar vistuvākajiem. Neraugoties uz pasākuma apmēriem, Vecgada vakars gadā ir tikai viens. Turklāt 2017. gadu sagaidīt varam tikai vienreiz mūžā, tāpēc ir vērts to darīt ar šiku – arī mājās, savam priekam.

Iespējams, balles tērps jau sen ir smalki izmeklēts un novietots skapī goda vietā, bet ja neesi gatavs ieguldīt daudz laika un līdzekļu, līdzvērtīgu efektu sniegs gudri izvēlēti aksesuāri.

b03c7d2a6d1f3e71e4d3d1c95e9a5045

Metālisks mirdzums bija viena no 2016. gada spilgtākajām modes tendencēm, tāpēc būtu tikai loģiski, ja, no vecā gada atvadoties, godā tiktu celts tieši šī stila odziņa. Grezna auduma tauriņš vai piespraude būs gana efektīga, lai ļautu izcelties plašā viesu pulkā, un gana piezemēta, lai neizjauktu ģimenisku atmosfēru, 2017.gadu sagaidot mājās, tātad – perfekts risinājums jebkurai situācijai!

Jaunajam gadam īpašu godu izrādīsi, gadskaitli iemūžinot izšuvumā. Kā būtu ar melnu tauriņu, uz kura iemirdzas zeltains “2017”? Ja Vecgada vakarā dosies ciemos, tā būtu lieliska dāvana namatēvam vai namamātei – piemiņas velte, kas atgādinās par kopā lieliski pavadīto laika!

DSCN9157

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart