balts-krekls-BETOLLI-blog

Modes favorīts – balts krekls

       Mode mainās ik dienu. Lai tai spētu izsekot, ir vajadzīgs laiks, bet ir apģērba sastāvdaļas un detaļas, kuras nenoveco. Tās no modes  neiziet un vienmēr izskatās gaumīgi un stilīgi, turklāt lietišķajam stilam, vienmēr būs piemērotas. Šoreiz raksts par baltiem, klasiska griezuma krekliem.

       Klasiskais, baltais krekls ir ikona. Tam ir sava vēsture un tas ir saglabājies kā nezūdošs modes elements.

balts-krekls-gaumigi-un-stiligi-BETOLLI

       Balti krekli piestāv ikvienam. Ja katra skapī būtu jāatrodas tikai vienam kreklam, tas noteikti būtu klasisks, balts krekls. Tie spēj izcelt augumu un arī noslēpt auguma nepilnības. Balti krekli ir vislabākais risinājums kā saviesīgiem pasākumiem un ikdienai, tā arī ikdienas ofisa darbam. Tie nekad neizskatīsies bezgaumīgi, pārāk saviesīgi vai tieši pretēji – pārāk vienkārši. Tik reti spējam atrast vienu apģērba gabalu, kurš izskatās neatkārtojami zem uzvalka, fantastiski – zem džempera, bet stilīgi – to valkājot tikai ar džinsiem.

klasisks-balts-krekls-ikdienai-BETOLLI

         Ja tomēr Tev šķiet, ka nē, balts krekls Tev nepiestāv, tad zini – Tu neesi atradis savu īsto balto kreklu, kas lieliski Tev piestāv. Ir svarīgi, lai krekls labi pieguļ, lai tam ir detaļas, kas patīk tieši Tev – pogas, aproces vai izšūti Tavi iniciāļi.

balta-bluzīte-BETOLLI

        Būtiski ir izvēlēties sev piemērotāko apkakles veidu, gan augstuma ziņā, gan stila ziņā, kā arī oderes materiālu. Rekomendējam to izvēlēties no cita materiāla, jo, kā zināms, tā ātri mēdz smērēties.

balts vīriešu krekls ar oriģinālu apkakles oderi, un zaļiem akcentiem

       Pie tam – balts krekls ar, piemēram, krāsainu oderes materiālu izskatīsies unikāli un šādi variējot, baltais krekls neapniks ne jums, ne arī tiem, ar ko ikdienā esat kopā.

balts-krekls-armelniem-akcentiem-un-izsuvumu-BETOLLI

        Baltu kreklu ir vienkārši atdzīvināt. Baltā krāsa izceļ visu, kas ir uz tā, tādēļ vērts padomāt arī par pogām un īstiem gaumes pazinējiem – aproču pogām, kuras kreklam liks izskatīties ne vien gaumīgi, bet arī izsmalcināti.

balts-krekls-ar-violetam-pogam-BETOLLI

balts-krekls-ar-aprocu-pogām-BETOLLI

Tūkstošiem variāciju un iespēju, bet pamats viens – no modes neizejošais baltais krekls.

Lai viss izdodas!

Līga Krauze

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart