new-york-city

Modes metropoles elegances un stila noslēpumi. Izskaties kā Ņujorkiete!

Viena no pasaules modes virsotnēm viennozīmīgi ir Ņujorka Tās iedzīvotāju nepiespiestais stils, elegance un pašpārliecinātība tā vien rada vēlmi noskaidrot, kas tieši ir mūsdienīgo pilsētnieču izkoptā un elegantā stila pamatā. Apkopojām pāris ņujorkiešu stila tendenču, ko itin viegli savā ikdienas tēlā vari iekļaut arī tu.

new-york-city

Kvalitatīva ādas jaka

Ņujorkā mītošajām sievietēm raksturīgs ne tikai elegants, bet arī mazliet roķīgs stils. To teicami nodrošina ādas jakas valkāšana, apģērbam tiekot kombinētam gan ar ierastajiem džinsiem un zābakiem, gan koķetām kleitām un iespaidīgām augstpapēžu sandalēm.

adas-jaka-modes-metarpoles-stila-noslēpumi-betolli

adas-jaka-ar-kleitu-betolli

Melnās krāsas slavas gājiens

Melnā krāsa nudien nekad neizies no modes, un to uzskatāmi apliecina arī metropolē sastopamās sievietes. Tieši prasme valkāt melnas krāsas apģērbu, nepadarot to garlaicīgu, ir viena no ņujorkiešu panākumu atslēgām, veidojot sev raksturīgo ģērbšanās stilu. Papildini to ar spilgtiem aksesuāriem vai dažādām pelēkā un tumši zilā toņa nokrāsām.

melns-apgerbs-kosi-aksesuari

menls-apgerbs-betolli

melnas-krasas-apgerbs-ar spilgtiem-aksesuariem-betolli

Vismaz vienas pamanāmas kurpes

Ja esi atteikusies no savām augstpapēžu sandalēm komforta labad, pienācis laiks šo ieradumu mainīt! Vismaz laiku pa laikam atsvaidzini savu tēlu, pagarinot augumu par pāris centimetriem.

intresantas-kurpes

pamanamas-kurpes-betolli

Tā īpašā soma

Piefiksējot Ņujorkā mītošu sieviešu ģērbšanās paradumus, nav iespējams nepamanīt visdažādāko stilu, materiālu un faktūru rokassomiņas, ko modīgās pilsētnieces vienmēr ņem sev līdzi. To cena, zīmols un lielums nav būtiskākais – svarīgākais ir atrast aksesuāru, kas pauž tavu personību un papildina tēlu, radot individuālu un neatkārtojamu noskaņu.

pamanama-soma-labs-aksesuars-betolli

eleganta-soma-betolli

Ikoniskas saulesbrilles

Nav būtiski, vai tev tās patiešām ir nepieciešamas. Ņujorkā ir svarīgi, lai tās vienkārši piestāv tavai sejai. Atliek vien izvēlēties vēlamo formu, dizainu un rūpēties, lai noderīgais aksesuārs tev vienmēr būtu līdzi.

sauesbrilles-betolli

saulesbrilles-kas-piestav-betolli

Pašpārliecinātība

Tieši šī stila iezīme ir pats būtiskākais raksturlielums, kas saistās ar modes pilsētas Ņujorkas sievietēm. Pašapziņa ļaus tev ikvienu tērpu valkāt cēli un eleganti, tāpēc, pirms ietērpies nevainojamā apģērbā, parūpējies, lai justos par sevi pārliecināta arī bez tā!

pāspārliecināta sieviete-betolli

Lai izdodas iejusties īstas Ņujorkas dievietes tēlā!

BETOLLI

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart