Neļausim Ziemassvētku laikam pārtapt stresa maratonā!

 

4261152-16x9-940x529

Ir pienācis skaistākais, baltākais un svinīgākais gada laiks. Diemžēl tas parasti izrādās arī steidzīgākais un saspringtākais. Mēs gribam sarūpēt skaistas bērnības atmiņas saviem bērniem, tāpēc metamies iekšā visdažādākajās radošajās aktivitātēs, sākot ar brišanu pa sniegotu mežu Adventes vainaga detaļu meklējumos un beidzot ar papīra sniegpārsliņu griešanu (lieki piebilst, ka ne visas “radošās darbnīcas” mums iet no rokas un sagādā prieku). Mēs nevēlamies radīt paviršu priekšstatu, tāpēc gādājam oriģinālas (bieži vien arī pārspīlēti dārgas) dāvanas radiniekiem, kurus satiekam vienreiz gadā. Arī pašu svētku baudīšanu uzskatām par vienu no darāmajiem darbiem garajā pienākumu sarakstā. Ja kaut kas neizdodas gana labi, jūtamies pagalam vainīgi. Un tad vēl tas cepetis!

fccf7e1031b08e53296a012c84693c79

Kā izlēkt no šī vāveres riteņa? Nevajag kļūt par Grinču! Labāk mēģināsim saprast, ko no darāmā nekādā ziņā nedrīkst atmest (tātad – jāpiestrādā pie laika plānošanas) un ko bez sirdsapziņas pārmetumiem var atšķaidīt ar veselīgu devu slinkuma.

Šoreiz par sāpīgāko jautājumu – SVĒTKU DĀVANĀM.

Christmas gifts

Ideālā pasaulē, mēs jau decembra sākumā būtu uzadījuši zeķu pāri katram draugam, paziņam un attālam rada gabalam, taču realitātē jābūt nedaudz piezemētākiem.

DIY-Rainbow-Color-Patch-Knitted-Socks

Vispirms ir vērts izrevidēt apdāvināmo sarakstu. Varbūt onkulis, ko neesat satikuši kopš pagājušajiem Ziemassvētkiem, nemaz neapvainosies, ja nesaņems kārtējo eglītē karināmo eņģelīti?

christmas-gift-list-free-printable2

Ja svētku vakaru pavadīsiet kuplā ģimenes un radu pulkā, ir vērts izlozēt vienu apdāvināmo. Ieguvēji būs visi! Šādā veidā varēsiet sakopot visu radošo enerģiju vienam mērķim – varbūt pat paspēsiet uzadīt zeķu pāri! Ja ar rokdarbiem esat uz “jūs”, mūsdienās ir pietiekami daudz iespēju iegādāties oriģinālas un personalizētas dāvanas – sākot ar tādām praktiskām lietām kā izšūti dvieļi un gultas veļa, līdz pat košiem aksesuāriem! Galvenais ir neatlikt dāvanu izvēli uz pēdējo brīdi – tas jāatvēl atpūtai un svētku baudīšanai!

Ir laiks izskaust uzskatu, ka dāvanu kartes ir kādas zemākas kastas pārstāves! Ja apdāvināmo nepazīstat ļoti labi (piemēram, ja tas ir kolēģis lielā darba kolektīvā), dāvanu karte būs ideāls risinājums! Turklāt katrs sevi cienošs uzņēmums būs parūpējies par to, lai tā vizuāli spētu konkurēt ar vispārdomātākajām un rūpīgāk iesaiņotajām dāvanām.

betolli davanu karte, liliska dāvana ziemassvētkos

Visbeidzot – dāvanu saiņošana.Nav nekā “svinīgāka” par rakņāšanos lielveikalā pieejamo dāvanu papīru pārpalikumos 24. decembra pēcpusdienā. Ja esat apņēmies ar saiņošanu tikt galā paša spēkiem, atcerieties materiālus sagādāt laikus. Ja griešana un līmēšana nav jūsu svētku plānā, izvēlieties dāvanas, par kuru noformējumu un iesaiņojumu jau padomājis ražotājs!

robin-compendium-christmas-gift-wrap-set

Lai izdodas atrast līdzsvaru šajā brīnišķīgajā pirmssvētku laikā!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart