Noderīgas dāvanu idejas augusta vārda dienu gaviļniekiem

Jādodas ciemos?

Nezini, ko dāvināt Normundam, Eliasam, Elijai, Romānam, Arvilam, Madaram, Fredim, Madarai, Olgai, Vizmai, Elvīrai, Vinetai, Lienei, Helēnai, Lienītei, Rojam, Lindai, Evertam, Vitālija, Ralfam, Patrīcijai, Patrikam, Luisam, Aigai, Alvim, Jolantai, Samantai vai Aigaram? Mums ir labas dāvanu idejas!

Normunds

Pirmais tips. Mērķtiecīgs maksimālists, viņam tīk pateikt diletantiem acīs skarbu patiesību. Taču prāta rotaļās Normunds var nomaldīties, ja nocietina sirdi. Otrais tips. Neparastu dēku alcējs. Viesmīļa tips. Darbs un uzdzīve seko viens otram. Labprāt strauji pakļaujas izlaidīgām kaprīzēm. Trešais tips. Sausiņš, praktiķis, veikalnieks, kaut ar vērienu. Piemīt neierobežota drosme uzskatos un uzvedības manierēs.

Laba dāvana – tauriņš ar izšūtu vārdu!

Normunds

Eliass

Eliass ir sengrieķu vārds, kura tulkojums ir – Dievs ir mans kungs.

Noderīga dāvana skolniekam būs soma ar izšūtu vārdu vai košs personalizēts tauriņš.

Eliass-izsuta-sporta-soma-bernam-betolli

Eliass-izsuts-taurins-ar-vardu-betolli

Elija

 Noderīga dāvana lielai vai mazai jubilārei būs izšūts dvielis.

 Elija-izsuts-dvielis-svetkiem-betolli

Romāns

Pirmais tips. Romantiķis un impulsīvs cilvēks. Ar bērnišķīgu aizrautību metas iekšā vissnegaidītākajās situācijās. Otrais tips. Reālpolitiķis, kas neko nedarīs, ja neredzēs guvumu. Prot pīt intrigas. Ja arī domas nesakritīs ar partnera uzskatiem, nekad to neizrādīs.

Romānam noteikti patiks personalizēts aksesuārs tauriņš.

Romans-personalized-men-bow-tie-gift-betolli

Arvils

Savu nastu nes vientulībā. Un tomēr no vides izraujas ar negaidītu izlēcienu. Sadara daudz ko neapdomātu, bet neuzskata sevi par vainīgu.

Arvilam noteikti patiks izšūts dvielis.

 Arvils Dvielis

Madars

Ai, kā viņš alkst dzīves saldā rauša! Alkst komforta. Draudzējas ar izdevīgiem partneriem. Ir mērķtiecīgs, materiālās intereses viņam ir pirmajā vietā. Cenšas paspīdēt sabiedrībā ar eleganci.

Madars novērtēs cepuri, tieši viņam, ar izšūtu viņa vārdu, ar diegu, kas tumsā atstarojās.

 MADARS_BETOLLI_CEPURE_MELNA

Fredis

Pirmais tips. Impulsīvs, enerģisks cilvēks ar humora izjūtu un fantastisku cilvēka pasaules izpratni. Viņš ir ātri aizkaitināms, un tad prieks pārvēršas spontānā dusmu izvirdumā. Otrais tips. Nervu kamols, nekad nav apmierināts ar esošo. Dzīvot – tas viņam nozīmē degt, pārveidoties, ne visai rēķināties ar vistuvāko cilvēku interesēm! Egoisms, vēlēšanās spīdēt, pārmērīga juteklība un bērnišķīga anarhija raksturo Šo Fredi. Trešais tips. Iznīcinošs fanātiķis, kas skrien uz priekšu kā zirgs ar klapītēm, jo neredz būtību. Fredim Šķiet, ka tikai viņš pārveidos pasauli, un Šī fanātiskā vājprātība pašu iedzen lamatās.

Fredis ir pelnījis personalizētu dāvanu spilgti zaļu tauriņu ar savu vārdu.

Fredis izsuts taurins betolli

Madara

Ugunīga un atjautīga. Mīlestībā vibrē – te ceļas, te krīt. Neapjaustas cerības izzogas no apziņas alām – un tās pat piepildās. Labprāt nododas sava sapņa burvībai. Necieš nevīžību un pasivitāti. Katrai sajūtai izvēlas savu skaņu. Pasaule Madarai Šķiet pilna sapņu, ilgu, brīnumu.

Madara novērtēs dāvanā saņemto džemperi krūzītei vai jauku aksesuāru – tauriņu, kas izšūts ar viņas vārdu.

MAdara-kruzu-silditajs-ar-izsutu-varduMadara-betolli

Madara-women-bow-tie-betolli-handmade

davāvana Madarai

Olga

Zibens ātrumā nokārto visu – savu, draugu un pat nelabvēļu situāciju. Nezina adatas dūrienus, jo pati ar toreadora paņēmieniem iegrūž lokano asmeni pretinieka skaustā. Svelmains raksturs. Nežēlīgā aizrautībā gādā par draugu labklājību, ir bohēmiete un nekad nenolaiž rokas īstenības priekšā. Kulturāli iznesīga un izdalās pūļa vidu. Tāpēc viņai daudz skauģu. Un tomēr Olga bieži viļas mīlas partneros.

Olgai patiks savu kleitu vai žaketi atsvaidzināt ar jauku aksesuāru – tauriņu, kas izšūts ar viņas vārdu, vai lina maisiņš zāļu tējai.

Olga tauriņš ar izšuvumu

Vizma

Pirmais tips. Nav nekādu nejaušību, viņa stingri izplāno dzīves olimpiādes. Nenicina naudu un ar fenomenālu elastību māk no nekā izveidot patīkamus sižeta metus. Kvēla godkāre palīdz Vizmas kāpienā uz augšu. Prot rosīgi visu nokārtot sev par labu. Spītība gan reizēm atbaida draugus. Nestrīdieties ar Vizmu – pats dabūsiet pretī! Otrais tips. Šai Vizmai ir fanātiska godprātība, un viņa paļaujas uz savu likteni.

Vizma ciena praktiskas dāvanas. Izšūti iniciāļi uz dvieļa būs trāpīts desmitniekā, vai tauriņš, acu maska izciliem sapņiem, krūzes sildītājs karstai kafijai.

V-P-izsuti-iniciali-uz-violeta-dviela-betolli

Dāvana Vizmai svētkos

Dvieļi Vizmai

Tauriņu broša Vizmai

Acu maska Vizmai

broša Vizmai vārda dienā

Krūzes džemperis karstai kafijai ar izšūtu vārdu Vizmai

Elvīra

Pirmais tips. Vismazākā skramba dvēselē viņai tvīkst un milst, un sāp, un asiņo. Elvīra pakļaujas noskaņām. Reizēm viņai dvēsele ir tumša un grūtsirdīga, citreiz saulaina un gaismas pilna. Otrais tips. Izdarīga, precīza, vienmēr ko krājoša un gādājoša.

Elvīra priecāsies pie savas klasiskās žaketes piespraust elegantu brošu/tauriņu.

Elvira-personalized-women-bow-tie-betolli

Vineta

Intelekta un snobisma apvienojums. Ar oriģinālu domāšanu. Ne no kā nebaidās. Tā kā vārds cēlies no itāļu valodas un nozīmē “vīna dziesmiņa”, labprāt ielaižas avantūrās un dodas ceļojumā. Sērīgā garastāvoklī nolemj nodoties bohēmai. Bieži vien neapprecas tāpēc, ka atzīst privilēģiju: ja nevar būt par nastu vīra kamiešos un nospiest viņu pie zemes, – nav vērts sevi saistīt! Prot sevi “pasniegt”. Viņai raksturīgs agresīvs stils.

Vinetai priecāsies par elegantu brošu/tauriņu.

 

vineta tauriņi Betolli

 Oļegs

Vētraina dzīvesveida piekritējs. Nespriediet par Oļegu pēc ārienes: aiz jaukās ārienes slēpjas tropisks karstums! Ir nepievarējams optimists. Neatzīst kliķes un korupciju aprindas, kuras tiecas viņu ieraut savā lokā.

Klasiski zils tauriņš viņam noderēs.

Olegs-embroidered-bowtie-betolli

Liene

Strādīga, mērķtiecīga, māk veidot dzīvi jau no pašas mazotnes. Vēlas saglabāt savu “es” un nepakļauties citu ietekmei. Neatzīst efektus. Pirmajā vietā prāts un savaldība.

Liene būs sajūsmā par elegantu brošu/tauriņu ar ziediem.

Liene Betolli tauriņi

Helēna

Vitalitātes iemiesojums, alkst, lai lūpas viņai sacītu maigus vārdus. Nekad nesēž klēpī saliktām rokām. Tikai vēlāk saprot, ka uzticība patiesībā neko nenozīmē. Brīžiem nepacietīgi gaida panākumu saldumu, taču tie kavējas. Brīvi jūtas jebkurā sabiedrībā. Daudzkārt Helēnas sirds devība netiek novērtēta.

Helēna jau sen gaidījusi ko tādu – brošu/tauriņu ar viņas vārdu.

Helēna_bow_tie_brooch

Lienīte

Uzšuve ar izšūtu vārdu būs neliela, tomēr personalizēta dāvana, kas noderēs somai, jakai, utt.

Lienitei vārda dienas dāvana

Rojs

Barošanas priekšautiņš mazajam Rojam patiks un būs pirmais stilīgais aksesuārs.

 

dāvana Rojam

Linda

Iekšēja kultūra apvij ap Lindu labvēlības atmosfēru. Apveltīta ar pārcilvēcisku gribasspēku. Pilnasinīgi tver gan skumjos, gan labos dzīves mirkļus. Gaume pierāda Lindas vērienīgumu. Ir laba ģimenes tradīciju kopēja. Maiga attieksmē pret vīrieti. Lindai jāizvairās no konfliktiem, jo emocionalitāte var “iegāzt”.

Linda būs sajūsmā par jebkuru dāvanu spilventiņu, kas raksturo viņu, brošu, tauriņu vai siltu cepuri, galvenais- viņai patīk dāvanas!

 Lindai tauriņš

dāvana broša Lindai

Linda-cepure-un-salle-roza-betolli

dāvanu spilvens Lindai

dāvana Lindai

Linda-violets-taurins-betolli

Everts

Pašpārliecināts, juteklīgs, aicinošs. Grēcīgs.

Evertam beidzot būs savs dvielis ar izšūtu viņa vārdu.

 Everts-teodors-izsuts-dvielis-betolli

Vitālijs

Maigs un nežēlīgs, skumīgs un jautrs. Alkst pēc intensīva dzīves ritma. Upurē priekus savai godkārei un darba kultam. Aiz skeptiska smīna smīna slēpj karstu vēlmi meklēt izskaidrojumu problēmu. Prieka lādiņš, kas nāk līdzi atmiņām, vērš Vitāliju simpātisku.

Klasiski zils tauriņš ar Vitālija vārdu, skaists pārsteigums svētkos.

Vitalijs-personalized-men-bow-tie-gift-betolli

Ralfs

Pirmais tips. Pašapziņas viņam netrūkst. Ir prātīgs un racionāls. Izlaidīgs, jo gan mātes, gan līgavas ir nevarīgas Ralfa Šarma priekšā. Grib gūt panākumus. Ir dendijs, kas pielūdz komfortu. Otrais tips. Šis Ralfs ir fantasts un radoša personība. Vientuļš savā iekšējā drūzmainībā.

Ralfiņam patiks tauriņš, jo viņam patīk būt stilīgam čalim.

Ralfs-personalized-men-bow-tie-gift-betolli

Ralfs gift for him

Dāvana Ralfiņam

Luiss

Izšūts džemperis ar viņa vārdu, būs kas īpašs.

davāvana Luisam

Patriks

Raudzībās mazajam Patrikam izšūti dzimšanas dienas dati būs laba piemiņa. Vīrietim – skaists tauriņš.

Patriks-izsuti-dzimsanas-dati-betolli

Patriks-bow-tie-betolli

Patrīcija

Romantiski liega, dziļi apslēptā uguns kvēl, un vajag tikai vienas dzirksteles, lai iedegtos mīlas brīnums.

Koša cepure Patrīcijai būs feina, silta un noderīga dāvana.

Patricija-personalizeta-cepure-ar-vardu-betolli

Aiga

Loģiski domājoša būtne. Taču plātīga raksturā un kāra uz reklāmu.

Klasisks žaketes vai kleitas papildinājums būs tauriņveida broša – ar izšūtu vārdu.

 

Aiga-embroidered-bowtie-betolli

Alvis

Talantīgs, taču neatminams. Pats nezina, kurp doties. Ir dziļi vientuļš, jo daudzi viņu nesaprot. Apveltīts ar taktu un eleganci. Iedvesmas mirkļi līdzinās īstai kaislību svētlaimei – gluži kā ēnu un tumšu nojautu stāvoklim. Neizārstējams intelektuālis. Nonākot biznesā, apjūk un nevar atrast īsto āderi. Alvis iet mazliet pa priekšu sabiedrībai, kurā apgrozās.

Iziešanai sabiedrībā un būt pamanāmam Alvim palīdzēs košais aksesuārs ar izšūtu vārdu vai smalkas zeķes ar izšuvumu.

Alvis-personalized-men-bow-tie-gift-betolliA-izsutas-zekes-ar-inicialiem-vinam-betolli

Jolanta

Iegulda idejas labos darījumos. Stipra savā raksturā. Griba viņai sasprindzināta līdz pēdējai pakāpei. Var ielaisties arī avantūrās. Nepatērētās enerģijas dēļ var rasties konflikti.

Ziedošā piespraude tieši viņai!

Jolanta-personalized-women-bow-tie-gift-betolli

Samanta

Kad uzjundī spīts, viņa spēj panākt savu. Taču ikdienā Šķietami nieki Samantas acīs izaug par lielu orkānu. Bieži izdara kaut ko tādu, ko vairs nevar atsaukt.

Smalka un personalizēta dāvana un vienmēr ziedoši ziedi.

Samanta-personalized-women-bow-tie-gift-betolli

 Aigars

Pirmais tips. Trakulīgs, egoistisks, patmīlīgs, auļo pa dzīvi, neatskatīdamies atpakaļ. Savtīgums viņā ņem virsroku. Ir donžuāns un labprāt peldas saldkaires upē. Ar pievilcību valdzina sievietes. Otrais tips. Šaubas un neziņa ietekmē Šo Aigaru. Nospiestības mirkļi draud ieņemt dominējošo vietu. Kaut arī sabiedrība Aigaram velta uzmanību, ir kāda stīga, kuru tikai viņš viens zina un slēpj no ziņkārīgām acīm.

Košs pārsteigums viņam, aproču pogas ar iniciāļiem vai cepure.

Aigaram dāvana

R-A-aprocu-pogas-personalizetas-ar-inicialiem-betolli

A-izsuts-varda-burts-logo-uz-cepures-betolli

Personalizēta dāvana viņai vai viņam vienmēr būs pareizā izvēle! Bet ja trūkst ideju, dāvanu karte būs tieši laikā!

Davanu.karte.no.betolli

Pasūti savu oriģinālo dāvanu jau tagad! Ir jautājumi? JAUTĀ!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart