pavasara-modes-tedences-roza-peleks-BETOLLI-1 - Copy

PAVASARA MODES TENDENCES 2015

Jau pienācis marts, un drūmo skatu aiz loga steidz nomainīt ziedoši sniegpulkstenīši, tas liecina, ka lieliem soļiem tuvojas pavasaris, gadalaiks, kas patiesi spēj iedvesmot. Tieši tādēļ šobrīd ir īstais laiks, lai sāktu domāt par savu pavasara un vasaras garderobi, kā to atsvaidzināt ar aktuālām lietām šosezon.

sniegpulksteni-pavasaris-mode-tendences-2015-atuali-BETOLLI

Šogad modē ir sievišķīgs šarms, kas, iespējams, var būt gan izteikti romantisks un maiguma pilns, gan tieši otrādi seksīgs un pat nedaudz skarbs. Šajā rakstā aplūkosim svarīgākās modes tendences ko ir vērts ievērot!

 pavasara-modes-tedences-roza-peleks-BETOLLI-1

ZIEDI. Pavasaris ir gadalaiks, kurš nav, iedomājams bez ziediem un plaukstošas mīlestības. Tieši tādēļ tie šogad ir aktuāli arī apģērbā. Pavisam noteikti tavā šī gada pavasara un vasaras garderobē jābūt ziediem. Lieli, daudzveidīgi, spilgti un krāšņi, tie rotājas visur, gan kleitās, biksēs, apavos, svārkos gan dažāda veida aksesuāros.

blogs-pavasara-modes-tendeces-ziedi-BETOLLI

viriesu-pavasara-modes-tendences-2015-pukains-ziedi-BETOLLI

DŽINSS. Šogad džinss būs ļoti aktuāls, jo tajā būs viss sākot pat ar mēteļiem līdz pat apaviem un somām, un citiem aksesuāriem. Šogad modē parādās interesantas džinsu bikses, kas būs apgleznotas, izrotātas ar dažādiem dekoriem, jo īpaši balinātas, batikotas vai plēstas un visādi citādi apstrādās, nevis vienkārši parastas un tik ļoti ierastās klasiski zilās krāsas džinsas. Šāda veida bikses ikdienai spēs piešķirt vēl interesantāku piesitienu.

dzinsu-apgerbi-pavasara-modes-tendences-BETOLLI

dzinsi-viriesu-pavasris-tendences-mode-zils-jakas-bikses-skaisti-BETOLLI

2015.GADA KRĀSA – SARKANA. Šajā sezonā aktuālā krāsa ir tumši sarkans tonis ar anglisko nosaukumu – Marsala. Jā, šī krāsa vairāk līdzinās latviešu karoga krāsai, bet lai nu kā šī krāsa ir pasludināta kā 2015.gada top krāsa. Jūsu garderobē vēl nav šādas krāsas apģērbi? Uz priekšu pēdējais laiks iegādāties, šī krāsa pieejama gan apģērbos, gan aksesuāros

pavasara-modes-tendences-tumsi-sarkans-BETOLLI

sarkans-modes-tendneces-pavasaris-viriesi-BETOLLI

RŪTIS. Šosezon rūtis pavisam noteikti top modes tendence. Lielākas, mazākas un krustotas, kā arī dažādās krāsās. Tās parādās gan kleitās, blūzes, svārkos, gan protams arī aksesuāros. Lieliska šī sezonas modes tendence, kas piemērota gan darbam, gan ikdienai.

rutis-pavasara-tendences-2015-kleitas-svarkis-krekli-BETOLLI

BĀRKSTIS. Bārkstis šajā pavasarī pavisam noteikti izbaudīs savu vietu uz modes skatuves, tās aktuālas gan mežonīgas, minimālās un pat pavisam trakas. Tās šogad varēsi sastapt gan svārkos, kleitās un protams arī dažāda veida aksesuāros.

barkstis-pavasara-modes-tendences-2015-kelitas-svarkis-somas-BETOLLI

VISS BALTĀ. Baltā ir izteikta tīrības krāsa un tas nozīmē, ka pavisam noteikti šī krāsa ir pavasara un vasaras aktuālā krāsa. Modes dizaineri to iesaka izmantot gan apģērbā, gan aksesuāros un kombinēt to ar citām krāsām vai izvēlēties pilnīgi visu baltu. Šogad modē arī garas baltas kleitas, gluži kā līgavām, bet kāpēc gan ne? Uz priekšu!

alts-pavasara-modes-tendences-2015-BETOLLI

personalizets-krekls-BETOLLI

MILITĀRAIS PIESITIENS. Ne vienmēr militārajam stilam jābūt puiciskam, tas lieliski iederas arī sievišķīgas sievietes garderobē. Starp citu, militārais stils tavā garderobē iederēsies gan pasākumiem brīvā dabā, gan arī dodoties uz darbu – tas tiešām ir daudzpusīgs!

militarais-stils-pavasris-mode-2015-BETOLLI

militārais-stils-pavasara-modes-tendences-2015-BETOLLI

KLEITAS. Šīs sezonas top tendence pavisam noteikti būs tā dēvētā kreklkleita. Tā izskatās kā pagarināts krekls, bet tai pašā laikā ir ļoti sievišķīgs un skaists ikdienas, svētku apģērbs. Šāda veida kleitas var kombinēt gan ar elegantām augstpapēžu kurpēm, šādā izskatā vari doties uz darbu vai pat randiņu un izklaidēm, bet kombinējot to ar ērtām laiviņām un tik ļoti aktuālajām baltajām kediņām tu iegūsi brīva stila izskatu un vari doties ikdienas gaitās, ērti un vienkārši.

 krekli-kleitas-pavasara-modes-tendences-2015-BETOLLIkrekli-kleitas-pavasara-modes-tendences-2015-BETOLLI

Iedvesmojies savai pavasara/vasaras garderobei, lai tev izdodas pavasari sagaidīt skaisti un krāsaini izvēlies košus toņus un aktuālās tendences sava garderobe!

Sveicieni no BETOLLI radošās komandas!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart