burberry-monogrammas-BETOLLI - Copy

Personalizē savu apģērbu!

Ikviens no mums, īpaši jau dāmas, zina, ka nekas nevar būt apkaunojošāks, ja kādā pasākumā ierodaties un redzat, ka vēl kādam vai kādai ir tieši tāds pats apģērbs kā Jums. Tādi modes zīmoli kā Louis Vuitton, Fendi, Burberry un citi augstās modes zīmoli dod iespēju ikvienam savu apģērbu vai aksesuārus monogrammēt, lai šādas situācijas nekad nerastos. Šie zīmoli ļauj personalizēt gan somas, gan apavus, gan apģērbu – tā ļaujot Jums pašam radīt produktu.

burberry-monogrammas-BETOLLI

Kate-Bosworth-monogrammas-BETOLLI

Louis-Vuitton-monogrammas-BETOLLI

Mūsdienās, kad ikviens produkts ir pieejams mums visiem, mēs vēlamies kaut ko tādu, kas parāda mūsu individualitāti un atšķir no masu produkcijas. Arī zīmols BETOLLI piedāvā vienreizēju iespēju personalizēt kreklus, izvēloties monogrammas, iniciāļus, vārdu, uzvārdu vai kādu citu Jums nozīmīgu vārdu vai simbolu.

personalize-kreklu-BETOLLI monogrammas-BETOLLI U.Pucitis_IMG_9764

BETOLLI komanda ir ļoti priecīga paziņot, ka pavisam drīz būs iespēja iegādāties arī žaketes kabatas lakatiņus, kuri būs īpaši, jo arī tos būs iespējams personalizēt ne tikai ar monogrammām, bet arī ar jaukiem, spēcinošiem vārdiem un frāzēm.

personalizeti-lakatini-BETOLLI

Ja Jums tiek dota iespēja padarīt savu apģērbu personisku un unikālu, izmantojiet to!

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart