saskaņoti Krekli.

Pieskaņojies gudri!

Saskaņot vai pieskaņot apģērbu vairs nav nekas jauns, taču kāpēc gan to dara tikai retais?

Iespējams, ka pie vainas laika trūkums vai vienkārši izdomas trūkums?

Visbiežāk var pamanīt, ka saskaņojas cilvēki, kuri ir kopā jau kādu laiciņu un saskaņots apģērbs vai tā aksesuāri norāda uz to, ka viņu starpā valda liela vienotība un kopības sajūta. Jau pēc pirmā skata, rodas iespaids, ka šie cilvēki ir vienoti kā viena stipra komanda. Tādus pārus ir arī viegli pamanīt.

saskaņoti Krekli

Populārākais izmantotais saskaņošanas akcents ir krāsa, ar kuru ērti var variēt, gan sieviete, gan vīrietis. Otrs ir kāds konkrēts audums, no kura, piemēram, ir darināta sievietes kleita, svārki vai žakete, taču vīrietim, tauriņš, kaklasaite vai žaketes kabatas lakatiņš.

Saskaņoties var arī izmantot, piemēram, tikai kreklu. Taču, lai citiem nešķistu, ka pilnīgi visi jūsu abu divu krekli ir vienādi, mums ir idejas, kā saskaņoties gudri:

  • Pats vienkāršākais veids- izmantojiet vienādus kreklu audumus;

  vienādas krāsas krekli

  • Dažāda auduma krekliem kā vienojošo elementu izmantojiet vienādas faktūras (krāsas) audumu. Vienādas faktūras (krāsas) audumu vīriešu kreklam izmantojiet apkakles oderei, jo brīdī, kad kreklu aizpogāsiet, šis audums nebūs redzams, bet sieviešu blūzei šo vienādas faktūras (krāsas) audumu izmantojiet kādai no noņemamajām detaļām (žabo, volānam vai šallītei);

 dažādi krekli ar vienādiem akcentiem

  • Dažādas auduma (krāsas) krekliem, abiem krekliem izvēlieties aproces un apkakli no vienādas faktūras (krāsas) akcenta auduma.

 dažādi krekli ar vienādām krādziņām un aprocēm

  •  Dažāda auduma krekliem, izvēlieties vienādas krāsas pogas un pogcaurumus.

 dažādi krekli ar vienādām pogām un pogu caurumiem

Ļoti gaumīgi un skaisti, ja uz pasākuma, kur jādodas visai ģimenei, tās apģērbs ir saskaņots ne vien ar vienādas faktūras (krāsas) audumiem, bet arī ar kādiem akcentiem vai krāsu niansēm.

 ģimene vienādos kreklos

 

Galvenais ir izdoma un vēlme būt saskaņotiem!

Lai izdodas izmēģināt!

 

Saskaņojies gudri.betolli blogs

 

 

 

 

 

 

 

Līga Krauze

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart