Publikācija Dienas biznesā

BETOLLI  intervija – Dienas biznesam.

Latvijas tirgum sevi pieteicis vēl viens pieaugušo kreklu konstruktors – Betolli; jau šogad tāds tiek solīts arī bērniem.

Ideja par kreklu konstruktoru Betolli īpašniece Līga Krauze lolojusi apmēram gadu, plānots zīmola koncepts, atrasts sadarbības partneris, kas veic kreklu šūšanu un galu galā ir izveidots konstruktors, kas ļauj katram izveidot tieši viņam tīkamo kreklu.

«Biznesa ideja radās, mājās auklējot bērnus. Zīmola nosaukums Betolli ietver abu bērnu vārdus – Elizabete un Olivers. No paša pirmā mēneša savu dēlu ģērbu solīdos kreklos. Diemžēl maziem bērniem šāds piedāvājums ir niecīgs, tādēļ tos šuvu pati. Aizvien vairāk sāku domāt, ka vēlos strādāt pati savā uzņēmumā un visu laiku veltīt tam,» stāsta Līga. Viņa ir pametusi darbu jurisprudences jomā un kopš pagājušā gada rudens darbojas tikai savā uzņēmumā.

Pagaidām Betolli izveidojis kreklu konstruktoru pieaugušajiem. Šogad tas cer izveidot arī kreklu konstruktoru bērniem. Jāteic, šādi konstruktori nav unikāli pasaulē un arī Latvijā. DB jau rakstīja (20.02.), ka tērpu dizainere Indra Miklāva atvērusi zīmola I’M kreklu un blūžu konstruktora interneta veikalu (Imyourshirt.com).

Līga teic, ka Betolli varētu būt unikāli ar niansēm, klienti var izvēlēties veidot individuālu dizainu līdz pat pēdējai vīlītei (proti, klients var izvēlēties audumu, pogas, apkaklītes, atlokus, dažādus piedurkņu garumus, diegu krāsu, uzplečus vai iniciāļu izšūšanu). Līdz šim nav izdevies matemātiski izskaitļot, cik plašas ir individualizācijas iespējas, jo to ir ārkārtīgi daudz un skaitlis rakstāms ar 24 nullēm. Tas ir vīriešu konstruktorā vien, sieviešu ir vēl vairāk variācijas iespēju. Konstruktorā klientiem ir iespēja pasūtīt kreklu gan pēc individuāliem mēriem, gan pēc «standarta». Konstruktors esot gudrs un nepieļaus tādas darbības, kas nav savienojamas.

BETOLLI.LunM

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart