plakats Stils Atmosfēra jj

Restorāna „Rrooomm” terasē notiks „Betolli” modes skate „Stils. Atmosfēra. Sajūtas.”

Laikā, kad Talsu ezera promenādes apkārtne vilina doties nesteidzīgā pastaigā un izbaudīt vasaras garšu, modes zīmols „Betolli” sadarbībā ar restorānu „Rrooomm” aicinās uz vēl nebijušu modes skati pašā Talsu ezera krastā.

Krāšņās modes skates nianses vēl apvij noslēpuma plīvurs, bet zināms, ka uz sarkanā paklāja kāps tie, kuriem „Betolli” individuāli darinātie krekli kļuvuši par neatņemamu ikdienas garderobes sastāvdaļu. Kreklu konstruktora izveidotāja Līga Krauze atklāj, ka pirmoreiz plašākai sabiedrībai parādīs uzņēmuma radītos jaunumus – vasarā aktuālos vīriešu polo kreklus, pērļotās apkakles un četrkājainajiem draugiem izveidotās apkaklītes ar izšuvumiem.

Par lielisku mūziku rūpēsies Dj Kaspars, savukārt garšas kārpiņas varēsiet palutināt ar restorāna „Rrooomm” šefpavāra gatavotājiem īpašajiem ēdieniem. Savu meistarību demonstrēs skaistumkopšanas salona „Rožu Nams” speciālistes, iesaistot stila pārvērtībās kādu kungu un dāmu no skatītāju rindām. Stila atmosfēras sajūtu mirkli varēs iemūžināt speciāli izveidotajā foto stūrītī. Par izsmalcinātu noformējumu un dizainu gādās ziedu feja, jeb „Puķu bodes” Ilze.

Pēc modes skates vakars turpināsies ar mūziku, dejām un jaukām sarunām.

Pasākumu „Stils. Atmosfēra. Sajūtas.” atbalsta grima māksliniece Gita Šakele, „Puķu Bode’’, radošais rotu veikals „Bimbuļi Rimbuļi’’, skaistumkopšanas salons „Rožu nams’’, fotosalons „Poriņi foto’’ un SIA MG aģentura.

Tiekamies 18. Jūlijā 21.00 „Rrooomm” āra terasē pie Talsu ezera promenādes.

Iepriekš iespējams rezervēt galdiņu.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart