Rudens dvesma ne tikai dabā, bet arī apģērbā

      Neizbēgami mūsu platuma grādos, gribam to vai nē, ir sācies rudens. Skapja augstākajos plauktos nāksies salikt vasaras drēbes un pa rokas ķērienam nolikt tās, kas ļauj ikdienā justies gana silti. Taču par to nebūt nav jāskumst. Jau sen nav tie laiki, kad jāpriecājas par vienīgo veikalā pieejamo vilnas uzvalku vai rudens apaviem, kuri ir nedaudz par lielu toties gaumīgi. Variācijas par tēmu „Rudens/ziemas sezona’’ piedāvā ļoti atšķirīgus koptēlus, sniedzot ikvienam vīrietim iespēju, atrast un izvēlēties, ko savai sirdij tuvu.

krasaiani-akcenti-tava-apgerba-rudeni-BETOLLI rudens-iedvesma-apgerba-BETOLLI viriesu-mode-rundni-2014-BETOLLI zils-bruns-tonis-viriesu-garderobe-BETOLLI

Lai arī kurš no tēliem šķistu visatbilstošākais ikdienas nepieciešamībai, vērts atcerēties, ka viens no vienkāršākajiem un arī finansiāli izdevīgākajiem veidiem kā tēlu atsvaidzināt un izskatīties nedaudz citādāk nekā iepriekšējā darba nedēļā, ir aksesuāru maiņa. Svaigumiņu piešķirs arī kreklu variācijas —ja apskatīsim attēlus vēlreiz, pārliecināsimies, ka tos mierīgi varētu samainīt vietām un koptēls iegūtu jaunu skatu.

Ar sveicieniem no ”Betolli” radošās komandas!

rudens.BETOLLI.komanda

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart