saposies-svetkiem-viriesu-padoma-stilam-betolli

Saposies dažādiem svētkiem!

saposies-svetkiem-viriesu-padoma-stilam-betolli

Lai gan Ziemassvētki aizvadīti, tomēr svētku sezona nepavisam nav beigusies, noteikti norisināsies dažādi svētki darbavietā, draugu vai ģimenes lokā. Bet kā vīrietim vajadzētu saposties tieši uz svētkiem, kādu apģērbu labāk izvēlēties?

Nekādā gadījumā Jums nevajadzētu ģērbties tāpat kā dodaties uz ofisu, apģērbam jābūt svinīgam. Padomājiet kā Jūs savu apģērbu varat atsvaidzināt ar dažādām stila odziņām.

aigars-rostovskis-betolli-mode

Der ievērot pavisam vienkāršu trīs apģērba gabalu likumu, tas sastāv tikai no trīs apģērba detaļām, kas kopā veido ideālu svētku apģērbu. Krekls, bikses un svīteris (var būt arī žakete vai mētelis).

Vai kādreiz ir nācies no ofisa pa taisno doties uz svētku svinībām? Tad atceries šo pavisam vienkāršo noteikumu: saglabā divus apģērba gabalus, ko valkāji dienas laikā un samaini divus apģērba gabalus uz kaut ko nedaudz svinīgāku un iznākums būs lielisks.

 Lai padarītu to visu vienkāršāku pasākumi tiek sadalīti trīs daļās.

#1: Profesionāli/darba svētki

Klasisks tumši zils uzvalks lieliski iederēsies šādā pasākumā. Uz darbu dodies ar baltu kreklu, taču vakarā nomaini to uz kaut ko nedaudz tumšāku vai košāku nekā ikdienā. Neaizmirstiet, ka varat atsvaidzināt savu izskatu ar kādu tauriņu vai krūšu kabatas lakatiņu.

Izmēģini un iegādājies BETOLLI tauriņu un krūšu kabatas lakatiņu, Tev noteikti patiks!

balts-krekls-kazam-pec-jusu-izmeriem-betolli

f7378ec25092f2ef67690976a4b8d8a4

zaketes_kabatas_lakatins_izcils_aksesuars_betolli

#2: Ģimenes/ikdienas svētki

Šādā pasākumā Jūs noteikti nevēlaties justies pārāk formāli, tādēļ šādā gadījumā izvēlaties Chinos bikses kombinācijā ar kreklu vai svīteri. Tas kopā izskatās lieliski, un nav tik formāls apģērbs. Lieliska kombinācija, lai pavadītu brīvdienas ar savu ģimeni.

svetku-terpi-stils-mode-betolli

#3: Saviesīgs pasākums

Šis varētu būt nedaudz sarežģīts ballītes formāts – tas nav tik formāls pasākums kā darba ballīte, taču nav arī tik neformāls kā ģimenes svētki. Tomēr arī tur jāizskatās vienlīdz labi. Vislabākā apģērba kombinācija šādam pasākumam ir apvienot tumšus džinsus ar baltu kreklu. Mēģiniet pieturēties pie baltas, zilas vai melnas krekla krāsas. Padarot izskatu vēl labāku varat izvēloties žaketi.

bloga-raksts-lietiska-etikete-ielugumu-gerbsanas-stils-dresscode-betolli (7)

Lai arī turpmāk tavi svētki būtu izdevušies, izvēlies oriģinālu kreklu no BETOLLI, kas lieliski izcels Tavu personību! Izveido jau tagad vīriešu un sieviešu.

BETOLLI

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart