Līgavaiņa mode 2015, koša zedu kaklarota ar košu akcentiem bagātinātu līgavaiņa kreklu no BETOLLI

Šovā Stilīgākais Talsinieks 2015 ar košāko uznācienu triumfē BETOLLI tehniskais direktors

Nedēļas nogalē ikviens talsinieks un pilsētas viesis bija aicināts uz vēl nebijušu šovu „Stilīgākais talsinieks 2015’’.  Tajā septiņas Talsos atpazīstamas personības ar zinošu stilistu palīdzību iejutās modeļu ādā, parādot gan sevi, gan tērpus. Skatītāju un žūrijas sirdis iekarot izdevās uzņēmuma „Betolli’’ tehniskajam direktoram Mārcim Krauzem.

 

Stilīgākais Talsinieks 2015 BETOLLI Tehniskais direktors Mārcis Krauze

Pasākuma dalībnieki šovam gatavojās vairākas nedēļas. To laikā dalībnieki individuāli kopā ar stilistu meklēja vai veidoja izvēlētajam stāstam atbilstošu tērpu, aksesuārus, un līdz sīkākajai niansei izplānoja divus uznācienus. Mārča Krauzes tēla veidošanā bija iesaistīta visa „Betolli’’ un stilistes Ilzes Krekovskas radošā komanda.

Stilīgākais Talsinieks 2015, košākā iznāciena stiliste Ilze Krekovska, viena no labākajām floristēm Talsos

Ar pirmo uznācienu Mārcis Krauze pārsteidza ne tikai skatītājus, bet arī citus dalībniekus, jo šova elementi pirms tam tika turēti lielā noslēpumā. Modelis iejutās līgavaiņa tēlā, un desmit metrus garā modes mēle pārvērtās par kāzu ceremonijas norises vietu. Lietišķā stila apģērbam odziņu un pavasarīgu noskaņu piešķīra „Betolli” radītais krekls, kura detaļas rotāja košās krāsās izvēlētais audums. Tēlu papildināja rudzupuķu krāsas ziedu rota un īpaši piemeklēti apavi katrs citādākā krāsā.

Stilīgākais Talsinieks 2015 BETOLLI Tehniskais direktors Mārcis Krauze. ar spilgta kaklarota vīrietim
Ir pavasaris. Atplauksti tu un atplaukstu es – simtreiz košāk par Greja 50 nokrāsām. Reibinoši. Valdzinoši. Neatkārtojami. Mīļā, vai zini, kas šodien par dienu? Šodien un uz mūžiem mēs iesim pa vienām – ziedošas mīlestības pēdām.

Savukārt līgavaiņa brāļi prezentēja vienu no modes zīmola „Betolli’’ jaunumiem – ar rokām darinātus tauriņus. Priekšnesums ar visiem šova elementiem viennozīmīgi izpelnījās skatītāju simpātijas, atgādinot, ka pavasaris vairs nav aiz klaniem, un garderobē pelēkos toņus laiks nomainīt pret košākiem.

Stilīgākais Talsinieks 2015 BETOLLI Tehniskais direktors Mārcis Krauze

Otrajā iznācienā ar nosaukumu „Mana dzīve ir mākslasdarbs’’, Mārcis Krauze pierādīja, ka avangards joprojām ir modē. Ādas bikses, melni apavi ar spoguļa aplikācijām, apjomīgu sarkanu atlasa lenti kurpju šņoru vietā, milzīgi uzpleči, lielas ar rokām izšūtas aproču pogas un gredzens, bet galvā – ziedošs cilindrs. To, ka pasākuma vadītājam Kašeram radies konkurents, nenoliedza pat žūrija. Balts krekls ar tauriņam piemērotu apkakli, izcili saderēja ar bagātīgām krellēm, nevis tradicionālo-tauriņu.

Ādas bikses, melni apavi ar apjomīgu sarkanu atlasa lenti kurpju šņoru vietā, milzīgi uzpleči, lielas ar rokām izšūtas aproču pogas un gredzens, bet galvā - ziedošs cilindrs.
Ikdienai jāpieber šķipsniņa avangarda, lai nevaldāmas dinamikas virpulī izceltu sevi. Jo pārliecinošākus akcentus izvēlies, jo brīvāks tu kļūsti. Mana dzīve ir mākslasdarbs.

Pēc titula „Košākais talsinieks’’ iegūšanas, Mārcis Krauze atzina, ka pārliecinošu akcentu izvēle ikdienu padara interesantāku un vairo pārliecību par saviem spēkiem. „Ikdienā izvēlos klasiskas piegrieztnes, un manā garderobē nav košu kaklarotu. Esmu praktiskas dabas cilvēks, bet, lai tēlam piešķirtu odziņu, izvēlos pletkreklus ar košām detaļām. Arī šovā izmantotie krekli nonāks manā ikdienas garderobē,” pastāstīja Mārcis.

Stilīgākais Talsinieks Ādas bikses, melni apavi ar apjomīgu sarkanu atlasa lenti kurpju šņoru vietā, milzīgi uzpleči, lielas ar rokām izšūtas aproču pogas un gredzens, bet galvā - ziedošs cilindrs.

Košākais iznāciesn šovā stilīgākais Talsinieks, Ilze Krekovska un Mārcis Krauze

“Betolli” ir talsinieku – Līgas Krauzes un Mārča Krauzes – radīts zīmols, kas piedāvā unikālus sieviešu, vīriešu un bērnu pletkreklus. Tos var pasūtīt pēc saviem izmēriem, un ar konstruktora palīdzību izveidot pēc savas gaumes. Uzņēmums aizvien paplašina piedāvāto produktu klāstu. Pieejami arī individuāli darināti krūšu kabatas lakatiņi, tauriņi un aproču pogas.

Līgavaiņa mode 2015, koša zedu kaklarota ar košu akcentiem bagātinātu līgavaiņa kreklu no BETOLLI

Līgavaiņa mode 2015, koša zedu kaklarota ar košu akcentiem bagātinātu līgavaiņa kreklu no BETOLLI

Elza Berģe
Mārketinga daļas vadītāja

 

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart