paru-saskanotiba-betolli

Svētku tērps!

balle-svetku-terps-betolli

Ziemassvētku laiks reizē ar svētku un dāvināšanas priekiem ir pilns arī ar dažādām ballēm. Taču, kāds tad vispār ir svētku tērps, ko vilkt, kā saskaņot savu tērpu ar partneri, kādus aksesuārus labāk izvēlēties, par to tad arī šajā rakstā, nedaudz atsaucoties no žurnāla “Kapitāls” decembra numura raksta: “Svētku tērps”.

Tātad kas ir svētku tērps? Svētku tērpu velk uz svinīgiem pasākumiem, ballēm un dažādām pieņemšanām, vakariņām, pirmizrādēm utt. Nereti dodoties uz šādiem pasākumiem, tā rīkotāji ietver šādu informāciju ielūgumā. Izņēmums, protams, ir publiski pasākumi, dodoties uz šādiem, pasākumiem drīkst ģērbties pēc Jūsu ieskatiem.

Liela un būtiska nozīme ir tieši norises vietai (pils, teātris, opera, muzejs utt.) un pasākuma raksturam (piemēram, ziemassvētku balle, valsts svētki), tomēr svarīgi uzsvērt, ka svētku tērps vienmēr būs greznāks un svinīgāks nekā lietišķais apģērbs.

Sievietes svētku tērps

svetku-terps-sievietem-balle-betolli

svetku-terps-ziemassvetki-betolli

Sievietei ir vairāki izvēles varianti, tāpēc, kaut gan ielūgumā var būt norāde par vakartērpu, izvēle nebūt nav viegla. Daži padomi kas Tev ļaus vieglāk orientēties. Pasākumos, kuros piedalās augstas amatpersonas, piemēram, valsts svētku sarīkojumos vakartērpam neizvēlas atsegtu plecu daļu vai ļoti dziļu dekoltē.

Oficiālos pasākumos vakartērpa vietā var izvēlēties tautastērpu: tam ir jābūt kvalitatīvam, autentiskam.

Vakara sarīkojumos ir piemērots spilgtāks grims, spēcīgākas smaržas.

svetku-terps-betolli

Sievietes svētku tērpa aksesuāri un rotas

sieviesu-aksesuari-betolli

Vīrieša svētku tērps

svetku-terps-viriesu-betolli

balles-terps-viriesiem-betolli

Vīrieša svētku tērpi dienas pasākumiem ir tumšs uzvalks, vizītsvārki un ketavejs, bet vakara svinībām – tumšs uzvalks, smokings un fraka.

Vīrieša svētku tērpa rotas un aksesuāri

sieviesu-svetku-terps-betolli

Partneru apģērba saskaņošana

paru-saskanotiba-betolli

partneru-apgerba-saskanosana-betolli

Lai priekiem bagātas un skaistas Jums Ziemassvētku balles!

BETOLLI

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart