Daniel-Craig-daniels-kreigs-spiegu-filma-tels-betolli

Top 5 – vislabāk ģērbtie spiegi filmu vēsturē

Kuri ir seksīgākie, ja runājam par modi spiegu pasaulē? Vai Jūs gribētu kļūt par spiegu? Jums nav jāmāk apieties ar ieroci, taču vispirms ir jāizkopj elegants un smalks stils, jābūt ļoti labi ģērbtam.

Mācīsimies no populārākajiem spiegiem eleganci un stilu.

 

1. Maiks Maijers filmā “Austin Power”

top-5-spiegu-stils-betolli

Lai gan viņa tēls ir parodija, tomēr visi viņa uzvalki ir perfekti. Puķu spēks, krāsas, strīpas un 70 gadu stils: tas ir viņa trumpis apburt skaistas sievietes, piemēram, Beyonce…un tas darbojas!

2. Breds Pits filmā “Spy game”

Brads-pits-spiegu-filmas-stils-betolli

Breds Pits ir Breds Pits: šajā filmā viņš nav elegants, bet ja Tu esi spiegs Tuvajos Austrumos izliekoties par reportieri, Jums jāģērbjas kā vienkāršam reportierim. Mēs tāpat zinām, ka ikdienā esat elegants un ģērbjaties izcili, Bred!

3. Mets Dēmons filmā “The Bourne Identity”

mets-dēmons-filma-spiegs-stils-betolli

Lielisks spiega apģērbs, lai pārvietotos ātri un paliktu nepamanīts. Mets Dēmons kā Jason Bourne ir neticami profesionāls un izskatīgs spiegs, pat ar tumšas krāsas apģērbu.

4. Marks Strongs filmā “Body of Lies”

mark-strong-stils-betolli

Mēs mīlam tevi Leo, bet šajā gadījumā ļaunais tēls ir mūsu varonis! Marka izkoptais stils ir nevainojams, ar vienmēr gaumīgo krūšu kabatas lakatiņu.

5. Daniels Kreigs filmā “Casino Royale”

Daniel-Craig-daniels-kreigs-spiegu-filma-tels-betolli

Un pārliecinošs uzvarētājs šajā topā ir Daniels Kreigs jeb JAMES BOND! Kādēļ 007 ir uz pjedestāla? Jo Daniels Kreigs ir elegants un vienkāršs, viņa perfektais melnais smokings ar balto kreklu un melno tauriņu izskatās gluži vienkārši perfekti! Atļauja nogalināt…ar šarmu!

Tātad, ja arī Jūs vēlaties būt tikpat aizraujoši kā spiegi, tad ienāc mūsu kreklu konstruktorā un izveido perfektu kreklu vai iegādājies glamūrīgu tauriņu kā Danielam Kreigam!

BETOLLI

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart