Betolli izšuvumi

2020 Trends izšuvums!

Hei hei, vasara jau rit pilnos apgriezienos, līdz arto neapstājas arī viss pārējais. 2020. gada vasaras trendu ir diezgan daudz, gan apģērbā, gan meikapā, gan frizūrās!

Šoreiz runāsim tikai par vienu no tiem, bet šīs stila iezīmes jau ir sastopamas uz katra veikala stūra. Jautāsiet, kas tas ir? Izšuvums! Jā tieši tā, izlasījāt pareizi! Ja līdz šim jums izšūtas puķītes apģērbā likās raksturīgas jūsu omītes blūzīšu krāgā, tad šogad tās būs sastopamas arī katras modi cienošas sievietes skapī

IZŠUVUMSizšuvums

Šīs vasaras izšuvumu elementi ir nedaudz atšķirīgāki no tiem ko esat radušas ieraudzīt omes skapī. Izšuvumiem apģērbā jābūt „izmētātiem”. Ļoti aktuāli ir izšuvumi jebkāda veida džinsa apģērbā. Nenoliegsim, ka arī tikai izšūta viena vienīga roze uz blūzes pleca daļas, piešķirs tai pavisam savādāku modernāku izskatu.

 

izsuta-dzinsa-jaka-betolli

 

Ja nevari atrast sev piemērotu apģērba gabalu ar šo elementu, nav problēmu. Izvēlies no savas garderobes kādu sev mīļu apģērba gabalu un vienkārši uzšuj izšūtu uzšuvi tādu elementu kādu vēlies!

100757319

Izdomā elementu (taurenis, teksts, dzīvnieki, ķepas utt), kādu vēlies uzšuvi, sazinies ar mums mēs palīdzēsim. Mūsu uzšuvju klāsts ir milzīgs. Gala rezultātā iegūsi veco un mīļo apģērba gabalu pavisam jaunā un modīgā izskatā. Vai zināji, ka uzšuve var glābt saplēstu apģērbu? Jā sašuj caurumu un virsū uzliec gaumīgu uzšuvi un nu defekts kļūs par efektu!

borsiss-caurums-uzsuves-betolli

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart