mates diena betolli, sveicieni mates diena visam mammam

Vēstule mammām.

matesdiena

Pavisam, pavisam tuvu, ir tā diena, kad atveltam VISU savu brīvo laiku, lai to pavadītu kopā ar sievieti, kas mūs audzinājusi, mīlējusi, barojusi un nēsājusi savā azotē 9 mēnešu garumā. Maija otrajā svētdienā Latvijā atzīmējam mātes dienu, lai izrādītu cieņu savai māmuliņai.

Neatkarīgi no tā vai esi daudzbērnu māte, sieviete, kas ārstē neauglību, vai, sieviete, kas zaudējusi savu bērnu – šī diena ir tava. Visām mammām šī diena ir emociju un asaru pilna – citām tās ir prieka asaras, bet citām lūst sirds. Tieši šo iemeslu dēļ, sievietes ir ļoti stipras.

 Mātes diena mūsu sirdīs aizņem īpašu vietu, dēļ bērnu soļiem šajā svētdienas rītā, kas dzirdami tuvojoties mūsu istabai. Nostalģija, kas pārņem mūs šajos brīžos, liek mums atcerēties par mūsu bērnību, un to cik ļoti centāmies iepriecināt savas mammas šajos rītos. Cik neaprakstāmi garšīgas ir brokastu maizītes, ko mazie ķipari pagatavojuši mammai brokastīs, lai gan tikpat īpaši smaržo smaržas, ko trīsdesmitgadnieks pasniedz savai mātei.

Ceru, ka šo mātes dienu jūs visas jutīsities MĪLĒTAS, un atcerieties, ka jūs saviem bērniem esat NEAIZVIETOJAMAS, un esat darījušas visu iespējamo savu bērnu dēļ, lai viņi eksistētu. Mātes mīlestību saprot tikai mammas pašas…

dfde27253159f59f084bf356e9a09e4f

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart