Vienkārši modes ieteikumi vīriešiem

Vienkārši modes ieteikumi vīriešiem

Izvēlies savu izmēru – vairums vīriešu valkā apģērbu, kas tiem ir par lielu. Taču pieguļošas drēbes vienmēr izskatīsies labāk, iespaidīgāk un pārliecinošāk. Mūsdienās pieguļošas drēbes var atrast ļoti ērtas un elastīgas.vienk.modes ieteikumi.viriešiem

Vienkāršo savu stilu – nenēsā apģērbā vairāk kā trīs krāsas un vairāk kā trīs aksesuārus.

Kombinē labāk tumšo un gaišo apģērbu, nevis līdzīgas krāsas.

Neej iepirkties viens – neuzņemies šādu risku. Iepērcies ar kādu draudzeni vai labāk – sievu. Sievietēm „skats no malas” šajā ziņā ir uztrenēts labāk kā tev.

Pievērs uzmanību detaļām – skaistas lietas: pulkstenis, šalle, kaklasaite, piešķirs tavam tēlam pārdomātību. Aksesuāri drīkst būt mazliet uzkrītošāki par tavu apģērbu, jo gaumīgi izvēlēts aksesuārs norāda uz vīrišķību un labu gaumi.

Nežēlo naudu kurpēm – vairums sieviešu pirmos pamana vīrieša apavus. Tiem jābūt koptiem, tīriem un nenovalkātiem. Labāk pērc kvalitatīvus apavus, kuri ilgi izskatīsies kā jauni.

Izvairies no lieliem logo apģērbā – ja izvēlies brendu apģērbu, ievēro, lai logo ir mazs un neuzkrītošs. Lieli logo tēlam piešķirs vairāk „lētu”, nevis izsmalcinātu izskatu.

Pajautā viedokli neitrālai personai – ja esi komunikabls, pajautā viedokli par savu ģērbšanās stilu savam frizierim, kolēģei, vai cilvēkam, kurš uz tevi skatās objektīvi, nevis ģimeniski vai draudzīgi.

Ataudzē nelielu bārdiņu – pat ja ikdienā tev patīk gluds skuvums, pamēģini kādu dienu ataudzēt pāris dienu bārdiņu. Tā ir topā! Tikai arī šāda veida bārdai jābūt koptai un piegrieztai vaigu rajonā.

Izkāp no komforta zonas – lai atklātu ko jaunu, ir jāeksperimentē. Pamēģini savā apģērbā jaunas krāsas, cita stila apģērbu. Tikai tā tu varēsi atklāt sevī ko jaunu un sajusties citādāk, un kas zina, varbūt atklāsi, ka līdz šim valkātais apģērbs tev vairs galīgi nepatīk.

BETOLLI komanda

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart