viriesu-krekls-ka-kleita-BETOLLI

Vīrieša krekls sievietes garderobē

Reizi pa reizei sievietes labprāt ko aizņemas no saviem vīriešiem – sākot ar vīrieša smaržu izmantošanu pirms došanās uz ballīti, beidzot ar šlipses aizņemšanos kādai no darba dienām. Nereti sievietes mīl uzvilkt arī sava vīrieša kreklu, jo tas ir ne vien stilīgs, bet arī ērts.

boyfriend-krekls-BETOLLI krekli-sorti-dzinsi-BETOLLI

Plati apģērbi vēl aizvien ir iemīļoti dāmu garderobēs – ne vien džemperi, T-krekli, boyfriend džinsi, bet arī krekli. Tā kā krekliem ir nezūdoša vērtība modes pasaulē, sievietes tos jau padarījušas ne tikai par solīdu  apģērba gabalu, bet tas tiek kombinēts kopā gan ar džinsiem, gan kupliem vai “zīmuļveida” svārkiem. Vēl labāk – tos var valkāt arī kā kleitas.

viriesu-krekli-sievietem-BETOLLI krekls-aksesuari-stils-BETOLLI

Sievietēm tie patīk, jo tie ir ne vien stilīgi, bet arī ērti – savas formas dēļ. Tā kā tie ir ne tikai ballīšu un solīdu pasākumu apģērba gabali, tie lieliski noder arī ikdienai kā brīvā laika apģērbs.

viriesu-krekls-sievietei-BETOLLI

viriesu-krekls-ka-kleita-BETOLLI

Mīļās sievietes, nākamajā reizē, kad ieskatīsieties skapī un nodomāsiet “Man taču nav, ko vilkt!”, atcerieties, ka varat aizņemties kādu no sava mīļotā vīrieša krekliem un pieskaņot tiem savus ikdienas džinsus vai svārkus.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart