Dvielis

IZGATAVOŠANA 1-5 DIENU LAIKĀ (1)

Mīksts dvielis, kas iederēsies ne tikai Tavā, bet arī Tavu draugu, kolēģu un radinieku vannasistabās! Tas būs stilīgs interjera elements, kas uzlabos ādas kopšanu pēc vannas vai dušas, ar maigo faktūru netraumējot ādas virsējo slāni.

Initials (1)

Dvieli-canva2 (1)

Jau sen domā par savas vannasistabas interjera papildināšanu ar pieskaņotiem aksesuāriem, kas to padarītu izsmalcinātāku, lieki neaizņemot vietu? Tev apnikuši veikalā esošie dvieļi, kas neizceļas un ir garlaicīgi? Ar personalizētu izšūtu dvieli Tu un Tava vannasistaba būsiet ieguvēji dubultā!

lielisks vannasistabai (2)

 Kaut arī dvielis tiek izmantots kā ikdienas higiēnas neatņemama sastāvdaļa, tiek aizmirsts, ka dvielis var kalpot par neuzkrītošu detaļu vannasistabā, kas tās interjeram piešķir vienota stila sajūtu. Atceries, ka visu izšķir detaļas, arī interjerā!

Interjeram (3)

 No mūsu plašā dvieļu krāsu un izmēru klāsta Tu spēsi piemeklēt savas vannasistabas interjeram atbilstošus dvieļus, turklāt personalizēt tos ar vārda, ornamentu vai iniciāļu izšuvumu. Protams, neaizmirstot par dvieļa galveno uzdevumu – Tavas ādas kopšanu un labsajūtu, dvieļu šķiedras ir no mīkstas organiskās kokvilnas, kas nepūkojas un nezaudē sastāva pilnīgumu.

Initials (1)Dāvināt personalizētu dāvanu vienmēr ir vispatīkamāk, tas piešķir dāvanai īpašu nozīmi!

pasuti-izsutu-polo-sodien-un-sanem-jau-pec-piecam-dienam-betolli

 

PIRKT-polo-kreklu-ar-izsuvumu-betolli

 

Neatradi, ko vēlējies? SAZINIES AR MUMS un uzzini par iespēju izveidot savu īpašo pasūtījumu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Shopping Cart