VĪRIEŠU KREKLS PĒC JŪSU IZMĒRIEM | Betolli.com

VĪRIEŠU KREKLU Konstruktors

 • DIZAINS
 • DETAĻAS
 • IZŠŪŠANA
Doties uz grozu      
Lūdzu, uzgaidiet ...
0 EUR

Audumi

Šeit Jums ir iespēja izvēlēties savam kreklam tīkamu audumu. Papildus informāciju par audumu veidiem, materiālu, pareizu tā kopšanu, svaru u.c. Jūs varat iegūt klikšķinot uz blakus esošajā lodziņā redzamo auduma paraugu.
Lai izgatavotu kreklu no jūsu auduma, vispirms ir nepieciešams veikt pasūtījumu, to apmaksāt un atsūtīt mums pašu krekla audumu. Lai iegūtu papildus informāciju lūdzam sazināties ar mums.

Показать подсказку

1. Audumi (pieejami 121 dažādi audumi)

Krekla modelis

 • Pieguloša apjoma krekls (slim fit) izceļ valkātāja figūru un ķermeņa aprises („sēž uz auguma”), tādēļ šādu krekla modeli iesakām cilvēkiem ar kalsnu vai sportisku miesasbūvi. Krekla piedurknes galos ir nedaudz sašaurinātas. Šim krekla modelim nav pieejams papildus pakalpojums- krekla stāvdaļa. Piegulošs krekla modelis pēc noklusējuma tiek izgatavots ar garām, galos sašaurinātām piedurknēm. Ja Jūs vēlaties, lai krekls tiktu izgatavots pēc īpašām Jūsu prasībām, lūdzam sazināties ar mums.
 • Standarta apjoma krekls ir viens no izplatītākajiem kreklu modeļiem. Šāds krekla veids būs piemērots cilvēkiem, kuri mīl brīvi kustēties. Krekla apjoms ar ievērojamāki lielāku rezervi nekā pieguļoša krekla apjoms, pieguļ valkātāja ķermenim.
 • Brīvi krītoša krekla modelis notušē (slēpj) valkātāja figūras nepilnības un ķermeņa apprises, tādēļ šādu krekla modeli iesakām cilvēkiem ar pilnīgu miesasbūvi.
Показать подсказку

2. Modelis

a) Veids

Krādziņš

 • Klasiskais - visizplatītākais krādziņu veids ar vienkāršiem trīsstūrveida stūriem, kas labi der konservatīviem cilvēkiem.
 • Standarta - universāls krādziņš, kas piemērots oficiāla stila apģērbam, nepiesaista papildus uzmanību.
 • Plats - populārs krādziņu veids ar samērā platām krādziņa malām un stūriem.
 • Itāļu stila - moderns krādziņu veids ar maksimāli izvērstiem krādziņa stūriem.

Iestīvināts krādziņš

Effekts tiek panākts krādziņa iekšpusē ievietojot papildus materiālu.

Krādziņa „kauliņš”

Šis pakalpojums ļauj pievienot papildus plastikāta elementus („kauliņus”) krādziņa stūros, kas ļauj nodrošināt krādziņam papildus stingrību.

Apkakle ar „paslēptām” pogām

Jūs varat izvēlēties papildus "paslēptas" pogas zem krekla krādziņa, kas stingrāk nofiksēs krādziņa malas un kaklasaites mezglu.

Показать подсказку

3. Apkakle

a) Veids

b) Augstums

c) Stingrā apkakle
d) „Kauliņš” krādziņā (+2.30 EUR)
e) Apkakle ar „paslēptām” pogām (+2.30 EUR)

Piedurknes

Šeit Jūs varat izvēlēties sava krekla piedukņu garumu. Ja kreklu plānojat valkāt kopā ar žaketi un esat izvēlējies standarta apjoma kreklu vai brīstāvoša apjoma kreklu, tad labāk iesakām izvēlēties pakalpojumu garas piedurknes (standarta garuma piedurknes ar iespēju izvelēties arproces). Pieguloša apjoma krekliem iespējams ir tikai pakalpojums - garas piedurknes ar sašaurinātu galu. Ja plānojat vasarā kreklu valkāt kopā ar kaklasaiti, iesakām izvēlēties pakalpojumu īsas piedurknes. Pakalpojums īsas piedurknes ar nošuvuma līniju vairāk paredzēts neformālam (demokrātiskākam) apģērbam. Safari tipa piedurknes (garas piedurknes ar iespēju tās uzlocīt un nofiksēt ar attiecīgu dizaina elementu) iesakām neformālam (demokrātiskākam) apģērbam.

Piedurknes gals (plaukstas apvidū)

Šeit Jūs varat izvēlēties kāds būs piedurknes gals plaukstas apvidū. Ja Jūs izvēlējāties -aproces ar aproču pogām, labāk iesakām izvēlēties piedurknes galu nošuvuma līniju bez pogas. Citos gadījumos piedurknes gala izvēle atkarīga no Jūsu ieskatiem un vēlmēm.

Показать подсказку

4. Piedurknes

a) Veids

b) Aproču šķēluma apdare

Aproces

Šeit Jūs varat izvēlēties aproču veidu Jūsu kreklam. Aproču veida izvēle ir atkarīga no Jūsu ieskatiem un vēlmēm. Krekla aprocēm ir jābūt aptuveni 1-1,5 cm ārpus žaketes piedurknei. Krekla aprocei un Jūsu rokai faktiski ir jākustās kā vienam veselam. Krekla aprocei vienlaikus ir jābūt pietiekami ciešai, bet tajā pat laikā, tā nedrīkst ķerties aiz Jūsu pulksteņa. Aproces ar aproču pogām ir iespējamas vien „franču stila” aprocēm un vienkāršajām aprocēm ar aproču pogām. „Fanču stila” aproču specifiskā pazīme ir tā, ka šī veida aproces faktiski sastāv no diviem auduma slāņiem tādā veidā, ka aproces audums ir līdz plaukstas locītavai, kur tas tiek atlocīts (nolocīts) uz augšu apņemot roku un nostiprinot to ar aproču pogu. Šī stila aproces tiek uzskatītas par oficiālāko no aproču veidiem. Pie smokinga obligāti tiek vilkts krekls ar šī stila aprocēm.
Vienkāršās aproces (sauktas par „parastajām” aprocēm) ir salīdzinoši „vienkāršs” un demokrātisks (ērts) aproču veids.
Pie mums Jūs varat izvēlēties sekojošus aproču stūru veidus: šķelti stūri, noapaļoti stūri, taisni stūri.

Stingrās aproces.

Aproču stingrums tiek panākts izmantojot papildus materiālu aproču iekšpusē.

Показать подсказку

5. Aproces

a) Veids

b) Aproču apdare

c) Stingrās aproces

Aizdare

Šeit Jūs varat izvēlēties krekla aizdares veidu, kurš pēc Jūsu ieskatiem var būt gan kā atsevišķi nošūta aizdare vai parasta aizdare, tāpat ir iespējama „slēptā” aizdare, kur redzama vien pati augšējā aizdares poga.

 • Standarta aizdare tiek rekomendēta klasiskiem krekliem.
 • Aizdare ar nošuvumu tiek rekomendēta vīriešiem, kuri dod priekšroku sportiskākam stilam.
 • Slēptā aizdare labi iederēsies svinīgākos apģērbos.
Показать подсказку

6. Aizdare

a) Veids

Krekla lejasdaļa

Šeit Jūs varat izvēlēties krekla lejasdaļas formu, kuri atšķiras ar savu formu. Figurālā krekla lejadaļa vairāk rekomendēta krekliem, kurus paredzēts valkāt izlaistus ārpus biksēm.

Показать подсказку

7. Krekla lejasdaļa

a) Veids

Muguras daļa

Šeit Jūs varat izvēlēties krekla mugurpuses stāvdaļu. Šī pakalpojuma izvēle neietekmē krekla „sēdēšanu” uz auguma. Iespējami varianti bez ielocēm, ar ieloci krekla vidusdaļā vai ar divām ielocēm krekla malās.
Stāvdaļa bez ielocēm vairāk piemērota pieguļoša apjoma krekliem.
Cita veida stāvdaļas izvēles varianti ir atkarīgi no Jūsu ieskatiem un vēlmēm. Šis pakalpojums nav pieejams pieguļoša apjoma krekliem.

Uzpleči

Izvēloties šo piedāvāto iespēju, Jūsu kreklam tiks uzšūti uzpleči. Uzpleči vairāk tiek rekomendēti krekliem, kuri ir formastērpu sastāvdaļa,vai arī sportiska stila krekliem.

Kabatslakatiņš

Kabatslakatiņš tiek izgatavots no tā paša auduma, no kāda tiek izgatavots krekls. Kabatslakatiņa izmērs ir 25 x 25 cm. Ja Jūs vēlaties, lai kabatslakatiņš tikts izgatavots ņemot vērā Jūsu īpašās vēlmes, lūdzam sazināties ar mums.

Показать подсказку

8. Apdare

a) Mugurpuse

b) Uzpleči (+0.65 EUR)

c) Noņemamas detaļas

Mainīts diega izšuvuma lenķis

Diemžēl šis pakalpojums nav pieejams vīriešu kreklu konstruktorā.

Показать подсказку

9. Mugurpuses stāvdaļa slīpajā diegā

Kabatas

Šeit Jūs varat izvēlēties kabatu skaitu un dizainu uz Jūsu krekla.
Jūsu kreklam var būt viena vai divas kabatas ar noapaļotiem vai taisniem apakšējiem stūriem. Papildus ir iespējams izgatavot kabatas ar aizdari. Klasiska stila krekliem tiek rekomendēta viena kabata ar noapaļotiem vai taisniem apakšējiem stūriem vai arī krekls tiek izgatavots bez kabatām. Divas kabatas parasti tiek izmatotas neformāla stila krekliem.

Показать подсказку

10. Kabatas

a) Veids

b) Kabata ar aizari (klapīti) (+ 0.71 EUR)

Auduma izvēle pēc krekla elementiem

Показать подсказку

11. Auduma izvēle detaļām

Kā pamataudums
a) Apkakle (+1.30 EUR) (Ткань)
b) Apkakles oderes audums (+0.65 EUR) (Ткань)
c) Aproces ārpuse (+1.15 EUR) (Ткань)
d) Aproces odere (+1.15 EUR) (Ткань)
e) Kabatas (+0.65 EUR) (Ткань)
g) Aizdare (+1.30 EUR) (Ткань)
h) Pogcaurumu daļa (+1.30 EUR) (Ткань)
i) Pogu daļas odere (+1.30 EUR) (Ткань)
j) Otrā apkakle (+1.30 EUR) (Ткань)
k) Trešā apkakle (+1.30 EUR) (?????)
a) Apkakle (+1.30 EUR)
b) Krādziņa oderes audums (+0.65 EUR)
c) Aproces ārpuse (+1.15 EUR)
d) Aproces odere (+1.15 EUR)
e) Kabatas (+0.65 EUR)
f) Uzpleči (+0.65EUR )

g) Aizdare (+1.30 EUR)

h) Pogcaurumu daļa (+1.30 EUR)
i) Pogu daļas odere (+1.30 EUR)
j) Otrā apkakle (+1.30 EUR)
k) Trešā apkakle (+1.30 EUR)

Pogas

Klasiska stila krekliem tiek rekomendētas baltas pogas, vai pogas krekla auduma tonī.
Brīvā stila krekliem pieļaujams izvēlēties pogas arī citā (no krekla auduma atšķirīgā) tonī.

Krekla aizdarei izvēloties spiedpogas, vēršam Jūsu uzmanību, ka funkcionalitātes dēļ, krekla krādziņa stāvdaļā būs nevis spiedpoga, bet gan „parasta” poga spiedpogas tonī.

Показать подсказку

12. Izvēlieties pogas

Pogcaurumu apdare

Parasti pogcaurumi tiek izšūti ar tādas krāsas diegu, kāds ir krekla audumam, vai arī ar to pašu diegu, ar kuru kreklam piešūtas pogas. Ja Jūs vēlaties savu kreklu vēl vairāk individualizēt, varat pogcaurumu apdarei izvēlēties savai gaumei atbilstošu diega krāsas toni. Vienlaicīgi, gan jāņem vērā, ka parasti gan tas netiek rekomendēts formāla stila krekliem.

Показать подсказку

13. Pogcaurumu apdare

Izšuvumu vieta

Šeit Jūs varat izvēlēties vietu uz krekla, kur tiks veikts izšuvums.

Показать подсказку

15. Izšuvumu vieta

Izšuvumi

Šeit Jūs varat izvēlēties izšuvuma veidu.

Показать подсказку

16. Izšuvumi

Horoskopa zīmes-2

Ar monogrammu

Fonts

Teksts

Austrumu horoskops

Horoskopa zīmes-1

Ar sirsniņu

Smaidiņi

Ornamenti

Izšuvumu krāsa

Šeit Jūs varat izvēlēties izšuvumiem izmantojamā diega krāsu.

Показать подсказку

17. Krāsaini izšuvumi

Krekla unikālais numurs.

Katram mūsu uzņēmumā izgatavotajam kreklam tiek piešķirts unikāls sešciparu numurs. Krekls ar Jūsu izvēlētajiem papildus pakalpojumiem vienmēr glabāsies mūsu datubāzē. Vēlāk pēc šī unikālā krekla numura Jūs sev jebkurā laikā varēsiet pasūtīt tieši tādu pašu kreklu. Šāda numura izsūšanu Jūs varat pasūtīt arī savam kreklam. Unikālais krekla numurs tiek izšūts krekla iekšējā daļā krekla stāvdaļā (ja konkrētajam krekla modelim tāda ir) vai arī krekla aizdares nošuves līnijas daļas lejasdaļā..

Показать подсказку

18. Krekla unikālais numurs

Izšūt krekla unikālo numuru

Individuāli izmēri

Standarta izmēri.

Auguma garums:
Kakla apkārtmērs:
Standarta izmēri, saskaņā ar kuriem mēs izgatavojam kreklus (PDF)
Lai saglabātu kreklu, jābūt reģistrētam
lietotājam. Autorizācija vai reģistrācija

1. Kakla apkārtmērs

Tiek mērīts pie kakla pamatnes. Apņemiet mērlenti ap kakla pamatni tā, lai mērlentas apakšejā mala mugurpusē būtu pie kakla pamatnes, savukārt mērlentas apakšejā mala priekšpusē atrastos nedaudz virs kakla lejasdaļas esošās „iedobes”. Veicot mērījumus jāraugās, lai mērlenta vienmērīgi piegulētu kaklam, tomēr tā nedrīkst būt cieši pievilkta.

cm
 • Kakla apkārtmērs
 • Обхват шеи

2. Plecu forma

Slīpi

Standarta

Izteikti

 • Slīpi
 • Standarta
 • Izteikti

3. Krūšu apkārtmērs

Krūšu apkārtmērs tiek mērīts visaugstākā krūšu punkta horizontālajā līnijā, kura krūšu daļā ir visvairāk izbīdīta. Mugurpusē mērlenta atrodas uz „lāpstiņām”. Veicot mērījumus jāraugās, lai mērlenta vienmērīgi piegulētu ķermenim, tomēr tā nedrīkst būt cieši pievilkta

cm
 • Krūšu apkārtmērs
 • Krūšu apkārtmērs

4. Vidukļa apkārtmērs

Vidukļa apkārtmērs tiek mērīts pa ķermeņa jostasvietas horizontālo līniju. Veicot mērījumus jāraugās, lai mērlenta vienmērīgi piegulētu ķermenim, tomēr tā nedrīkst būt cieši pievilkta

cm
 • Vidukļa apkārtmērs
 • Vidukļa apkārtmērs

5. Gurnu apkārtmērs

Gurnu apkārtmērs tiek mērīts pa horizontālo līniju gurnu visplatākajā daļā. Veicot mērījumus jāraugās, lai mērlenta vienmērīgi piegulētu ķermenim, tomēr tā nedrīkst būt cieši pievilkta

cm
 • Gurnu apkārtmērs
 • Gurnu apkārtmērs

6. Bicepsa apkārtmērs

Bicepsa apkārtmērs tiek mērīts pa horizontālo līniju bicepsa visplatākajā daļā. Veicot mērījumus jāraugās, lai mērlenta vienmērīgi piegulētu ķermenim, tomēr tā nedrīkst būt cieši pievilkta. Svarīgi, lai veicot bicepsa apkārtmēra mērījumu, roka būtu atbrīvotā un nevis sasprindzinātā stāvoklī

cm
 • Bicepsa apkārtmērs
 • Bicepsa apkārtmērs

7. Plaukstas locītavas apkārtmērs

Mērījums tiek veikts lentu apņemot plaukstas locītavu vietā, kur sākas plauksta (nelielais rokas kauls pirms plaukstas).
Veicot mērījumus jāraugās, lai mērlenta vienmērīgi piegulētu ķermenim, tomēr tā nedrīkst būt cieši pievilkta

cm
 • Plaukstas locītavas apkārtmērs
 • Plaukstas locītavas apkārtmērs

8. Piedurknes garums

a) Kreklam ar garām piedurknēm mēru noteikšanai izmēriet attālumu no punkta, kur pleca slīpums pāriet plecā (sākas plecs) līdz punktam, kur Jūsuprāt vajadzētu beigties krekla piedurknei. Veicot piedurknes garuma mēru noņemšanu rokai ir jābūt atbrīvotai un pavisam nedaudz saliektai elkonī.

cm

b) Kreklam ar īsām piedurknēm, mēru noteikšanai izmēriet attālumu no punkta, kur pleca slīpums pāriet plecā (sākas plecs) līdz punktam, kur Jūsuprāt vajadzētu beigties krekla piedurknei. Veicot piedurknes garuma mēru noņemšanu rokai ir jābūt atbrīvotai un pavisam nedaudz saliektai elkonī.

cm
 • Длина рукава
 • Длина рукава

9. Krūšu daļas platums

Krūšu daļas platuma noteikšanai novietojiet mērlentu horizontālā stāvoklī 2-3 cm virs padusēm. Veicot mērījumus jāraugās, lai mērlenta vienmērīgi piegulētu ķermenim, tomēr tā nedrīkst būt cieši pievilkta

cm
 • Krūšu daļas platums
 • Krūšu daļas platums

10. Muguras daļas platums

Muguras daļas platuma noteikšanai novietojiet mērlentu horizontālā stāvoklī 2-3 cm virs padusēm ķermeņa aizmurugē (mugurpusē). Veicot mērījumus jāraugās, lai mērlenta vienmērīgi piegulētu ķermenim, tomēr tā nedrīkst būt cieši pievilkta.

cm
 • Muguras daļas platums
 • Muguras daļas platums

11. Krekla garums

Krekla garuma noteikšanai novietojiet mērlenti vietā, kur uz ķermeņa sākas kakls (ķermeņa aizmugurē) un nomēriet attālumu līdz punktam, kur Jūsuprāt vajadzētu beigties krekla apakšdaļai. Veicot mērījumus jāraugās, lai mērlenta vienmērīgi piegulētu ķermenim, tomēr tā nedrīkst būt cieši pievilkta.

cm

12. Augums

Lūdzu norādiet savu augumu centimetros.

cm
 • Krekla garums
 • Krekla garums
Белый
Белые
Белый
Белые
Белый
Белые
Top

Pieraksties jaunumiem un uzzini tos pirmais!