Betolli.com » Soma

Soma

Spilgti bordo krāsas sporta soma, kas izgatavota no izturīga materiāla ar baltu izšūtu vārdu Estere. Karalienes kronis, izšūts ar atstarojošu protektoru. Personalizēta, izsmalcināta un noderīga sporta soma, sporta apģērbs vai džemperis. Izgatavots no izturīga materiāla. Laba un praktiska dāvana. Izvēlēto vārdu ieraksti teksta lodziņā. ATSTAROJOŠAM IZŠUVUMAM CITU KRĀSU, DIEMŽĒL, IZVĒLĒTIES NAV IESPĒJAMS!

Mugursoma Bordo Name queen reflective

  • Krāsa: bordo
  • Materiāls: poliesters un kokvilna
  • Izmērs: 36x43 cm

21.00 EUR

Izšuvuma teksts:

Izšuvuma krāsa:
Diegu kraasas 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Izvēlētās detaļas:
 

somas

aizsargmaisi

drebju aizsargmaisi2

mugursomas

mugursomas2

jostassomas

Copy of jostassomas

pasuti-polo-sodien-un-sanem-pec-piecam-dienam-betolli (2)pirkt-somas-jostassomas-maisi-iepirkumu-somas-mugursomas

Somas, maisi un jostassomas

Personalizētas ar izšūtas mugursomas bērniem būs noderīgas ikvienam skolniekam. Tajā ērti var turēt sporta tērpu vai maiņas apavus. Izšūtais attēls vai vārds uz somas būs oriģināla atšķirības zīme. Vārdu varam izšūt ar atstarojošu diegu, līdz ar ko tumsā somas valkātājs būs pamanāms.

Apģērbu aizsargmaisi pasargās Jūsu koncert tērpus vai darba apģērbu izbrauciena laikā.  Apģērbu maiss drēbēm izgatavots no ūdens necaurlaidīga materiāla. Maiss drēbēm noderēs dziedātājiem, dejotājiem vai biznesa cilvēkiem. Maisa sānos iestrādātas atstarojošas lentas, Jūsu drošībai. Somai iestrādāts 1m garš rāvējslēdzis un divi rokturi ērtākai nēsāšanai. Iespējams apģērbu maisu papildināt ar izšūtu logo un Jūsu vārdu.

Mākslīgās ādas jostas somas jeb “Bum bag” ir gan ļoti ērtas ikdienas sīkumu pārnēsāšanai, gan arī ļoti gaumīgs ikdienas aksesuārs. Izvēlies sev vai pasūti kā dāvanu, tas būs lielisks pārsteigums! Norādi vārdu, kuru vēlies izšūt vai raksti mums par citas monogrammas izšūšanu. Ar regulējamu siksnu, nesā kā gribi – ap vidukli vai pār plecu!

Stingras kokvilnas auduma eko iepirkuma maisiņi ar košu izšuvumu. Saudzēsim dabu un lietosim vairāk reiz lietojamus iepirkumu somiņas. Laba dāvana dzimšanas dienā, dabas mīļotājam, zero waste atbalstītājam,  kāzās vai kāzu gadadienās! Vēlies to ar logo vai citu izšuvumu? Droši sazinies ar mums!

Neatradi, ko vēlējies? SAZINIES AR MUMS un uzzini par iespēju izveidot savu īpašo pasūtījumu!

Top

Pieraksties jaunumiem un uzzini tos pirmais!