Betolli.com » Soma

Soma

Apģērbu maiss drēbēm, izgatavots no ūdens necaurlaidīga materiāla ar izšūtiem iniciāļiem vai vārdu. Maiss drēbēm noderēs dziedātājiem, dejotājiem vai biznesa cilvēkiem. Maisa sānos, Jūsu drošībai, ir iestrādātas atstarojošas lentas. Apģērba aizsarg maisam izgatavoti divi rokturi ērtākai nēsāšanai un pietiekami garš rāvējslēdzējs. Maisus izgatavojam jebkurā daudzumā. Maisu izgatavojam 1-5 darba dienas laikā. Vēlies citu krāsu? Droši sazinies ar mums. Pasūtot preces, lūdzam ievērot, ka prece var nedaudz atšķirties no attēlā redzamās. Šī būs lieliska un noderīga dāvana. Izvēlies opciju iesaiņot kā dāvanu un aizmirsti par dāvanu maisiņu meklēšanu, jo mēs dāvanu iesaiņosim Tavā vietā.

Drēbju aizsargmaiss Bold LONG

  • Krāsa: melna
  • Materiāls: poliesters
  • Izmērs: 65*140 cm

28.00 EUR

Izšuvuma teksts:

Izšuvuma krāsa:
Diegu kraasas 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Izvēlētās detaļas:
 

somas

aizsargmaisi

drebju aizsargmaisi2

mugursomas

mugursomas2

jostassomas

Copy of jostassomas

pasuti-polo-sodien-un-sanem-pec-piecam-dienam-betolli (2)pirkt-somas-jostassomas-maisi-iepirkumu-somas-mugursomas

Somas, maisi un jostassomas

Personalizētas ar izšūtas mugursomas bērniem būs noderīgas ikvienam skolniekam. Tajā ērti var turēt sporta tērpu vai maiņas apavus. Izšūtais attēls vai vārds uz somas būs oriģināla atšķirības zīme. Vārdu varam izšūt ar atstarojošu diegu, līdz ar ko tumsā somas valkātājs būs pamanāms.

Apģērbu aizsargmaisi pasargās Jūsu koncert tērpus vai darba apģērbu izbrauciena laikā.  Apģērbu maiss drēbēm izgatavots no ūdens necaurlaidīga materiāla. Maiss drēbēm noderēs dziedātājiem, dejotājiem vai biznesa cilvēkiem. Maisa sānos iestrādātas atstarojošas lentas, Jūsu drošībai. Somai iestrādāts 1m garš rāvējslēdzis un divi rokturi ērtākai nēsāšanai. Iespējams apģērbu maisu papildināt ar izšūtu logo un Jūsu vārdu.

Mākslīgās ādas jostas somas jeb “Bum bag” ir gan ļoti ērtas ikdienas sīkumu pārnēsāšanai, gan arī ļoti gaumīgs ikdienas aksesuārs. Izvēlies sev vai pasūti kā dāvanu, tas būs lielisks pārsteigums! Norādi vārdu, kuru vēlies izšūt vai raksti mums par citas monogrammas izšūšanu. Ar regulējamu siksnu, nesā kā gribi – ap vidukli vai pār plecu!

Stingras kokvilnas auduma eko iepirkuma maisiņi ar košu izšuvumu. Saudzēsim dabu un lietosim vairāk reiz lietojamus iepirkumu somiņas. Laba dāvana dzimšanas dienā, dabas mīļotājam, zero waste atbalstītājam,  kāzās vai kāzu gadadienās! Vēlies to ar logo vai citu izšuvumu? Droši sazinies ar mums!

Neatradi, ko vēlējies? SAZINIES AR MUMS un uzzini par iespēju izveidot savu īpašo pasūtījumu!

Top

Pieraksties jaunumiem un uzzini tos pirmais!